Джейк Джилленгол в трейлері фільму жахів «Оксамитова бензопила»

Американський сервіс Netflix випустив перший трейлер фільму жахів «Оксамитова бензопила».

У головній ролі – Джейк Джилленгол. Хоррор вийде в обмеженому прокаті і в мережі вже 1 лютого 2019 року.

«Дія трилера розгортається в світі сучасного мистецтва Лос-Анджелеса, де дорогі художники і мега-колекціонери ризикують багато чим, коли талант стикається з бізнесом», – повідомляє офіційний синопсис Netflix.

«Оксамитова бензопила» – свіжа робота від автора «Стрингера», сценариста і режисера Дена Гілроя.

Гілрой на цей раз звертається до альтернативних страхів і гротескних проявів сучасного мистецтва. У центрі сюжету виявляється раптово виявлена ​​колекція робіт невідомого художника, яку охороняють загадкові нетутешні сили.

Цілий ряд цінителів мистецтва бореться за те, щоб продати ці роботи подорожче, але таке поклоніння Золотому теляті виходить їм кривавим боком.

Одну з головних ролей у фільмі виконала Тоні Коллетт, якій, мабуть, не дарма пророкували статус хоррор-ікони. В новинці засвітився і Джон Малкович, який зіграв у вірусному хіті Netflix «Пташиний короб».

Також у фільмі знялися Біллі Магнуссен, Наталія Дайер, Рене Руссо, Давид Діггс, Том Стёррідж, Зейв Ештон і Пітер Гадіот.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....