У мережі з’явився трейлер драми «Інформатор»

У мережі з’явився дубльований трейлер кримінальної драми «Інформатор».

Колишній солдат спецназу Піт Кослоу став злочинцем. І він потрібен спецслужбам, щоб допомогти викрити потужну мережу наркоторговців. Тому Кослоу знову довіряють відповідальне завдання. Його спеціально садять в тюрму, де він зблизитися з потрібними людьми. Влада особливо цікавиться бандою наркоторговців, які орудують в Нью-Йорку.

І умови стрімко змінюються і місія таємного агента стає близькою до провалу. Перш ніж Кослоу викриють, він повинен встигнути зробити все від нього залежне.

Кримінальна драма «Інформатор» знята в Великобританії командою кінематографістів з різних країн. Режисерське крісло зайняв італієць Андреа Ді Стефано.

В основі сюжету роман шведських письменників Борг Хеллстрема і Андреса Рослунд «Три секунди». Адаптацією займався Метт Кук. Вперше фільм був анонсований на міжнародному кінофестивалі в Каннах в 2017 році.

Головну роль виконав Юель Кіннаман.Он відомий за фільмами «Робокоп», «Загін самогубців», «Дівчина з татуюванням дракона» і телесеріалів «Вбивство» і «Видозмінений вуглець».

Також у фільмі знялися Ана де Армас, Розамунд Пайк, Коммон.

В український прокат бойовик вийде 21 березня 2019 року.

https://youtu.be/P3mxF72y6Lw

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....