Діснеївські принцеси роздягнулися в рекламі спідньої білизни

Онлайн-магазин спідньої білизна Yandy створив оригінальні тематичні комплекти, присвячені такими відомими персонажами, як Попелюшка, Білосніжка, Аріель та інші діснеївські принцеси.

До цього моменту дизайнерам приходила в голову думка створювати лише вечірні сукні чи купальники в стилі принцес Disney, але ось справа дійшла і до спідньої білизна. Від Жасмін до Злої Королеви принцеси повернулися до нас в гарячому вигляді, одягнуті лише в пікантну мереживну білизну.

Вся білизна відповідає кожній з героїнь декором і кольоровою гаммою. Костюми на подив доступні за ціною, яка варіюється від 24 до 31 долара за комплект.На сьогодні Yandy запустив дев’ять комплектів, натхненних казковими персонажами, але це ще вся колекція білизни.

Бажання одягатись як принцеса Disney притаманне усім дівчаткам. Але поява такої колекції білизни викликала змішані відчуття у користувачів сайту.

Хтось вважає, що екстравагантна тематична білизна викликає неабияку пристрасть, а деякі користувачі серйозно стурбовані тим, що дитячі мультфільми використовують таким чином. Адже одна справа – мріяти стати принцесою з казки, одягаючись в пишні сукні, і зовсім інше – роздягатися як красуня з Disney.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....