Чим би займалися супергерої в фільмі «50 відтінків сірого»

Американський художник російського походження Андрій Тарусов опублікував серію картин, яку назвав «50 Shades of Superheroes».

Відомий своїми роботами в стилі пін-ап і Бертон-стайл художник вже створював популярні в мережі роботи, такі як кінематографічний календар на 2017 рік, де зобразив кадри з найвідоміших радянських фільмів: «Джентльмени удачі», «Іван Васильович змінює професію», «Три мушкетери», «Кавказька полонянка», «Смугастий рейс», «Біле сонце пустелі», «Діамантова рука».

Також є відомим «Революційний пін-ап-календар 2017», який Тарусов випустив до 100-річчя Жовтневої революції, у ньому художник «схрестив» пін-ап, конструктивізм, популярні радянські гасла і вірші Володимира Маяковського.

У новій серії зображень Тарусов поєднав тематику фільму «50 відтінків сірого» з супергеройськими коміксами, унікальними здібностями героїв та жартами на цю тему.

Серед супергероїв, що опинились на місці Анастейші та Крістіана, знаходимо усім відомого своєю швидкістю Флеша у парі з Айріс, значно витривалішого Халка разом з Чорною Вдовою, непередбачуваного Циклопа у парі з Джин Грей, Спайдермена разом з двома красунями, неймовірно звабливу Гарлі Квінн в обіймах Отруйного Плюща  та багатьох інших.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....