Автор «Ла-Ла Ленда» представив трейлер серіалу «Бар “Едді”»

На YоuTube-каналі стрімінгового сервісу Netflix з’явився трейлер серіалу Дем’єна Шазелла («Одержимість» і «Ла-Ла Ленд») «Бар “Едді”». Прем’єра картини запланована на 8 травня.

Фільм розповідає про американського джазового піаніста Елліота Удо, що володіє збитковим клубом «Едді» в Парижі. Бізнес головного героя на межі банкрутства, відносини з дівчиною – солісткою групи – не складаються, і музикант стає втомленим від життя затворником. Повернутися до життя допомагає п’ятнадцятирічна дочка джазиста, що раптово з’являється після тривалої розлуки.

У восьмисерійній стрічці обіцяють багато музики – її для картини написав шестиразовий лауреат “Греммі” Глен Баллард. У проекті знімалися Андре Холланд, Лейла Бехті, Венсан Енен, Ренді Кербер, Тахар Рахім, Амандла Стенберг та ін.

Над проектом «Бар “Едді”» також працював сценарист серіалу «Молокососи» Джек Торн і постановник серіалу «Клієнт завжди мертвий» Алан Пол.

Нагадаємо, попередній фільм Дем’єна Шазелла «Перша людина» розповідав про першого астронавта, який ступив на Місяць, Ніла Армстронга. Стрічка брала участь у Венеціанському кінофестивалі 2018 року. А картина «Ла-Ла Ленд» зробила Шазелла наймолодшим лауреатом «Оскара» за кращу режисуру. На момент отримання нагороди йому було 32 роки.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....