19 квітня виходить серіал «Ніколи не здавайся»

У неділю, 19 квітня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної картини «Ніколи не здавайся» виробництва «Української продакшн студії» на замовлення каналу. Головна героїня фільму – успішна бізнес леді, чиє життя – лише багатий антураж, за фасадом якого надійно заховані травми юності.

36-річна Марина – керівник великої компанії і наречена справжнього красеня Іллі. У житті їй не вистачає лише одного: сміливості зізнатися собі, що все це не робить її щасливою.

Все змінюється одного дня, коли в офіс Марини приходить працювати Юля – людина з її минулого. Її поява змушує Марину повернутися в місто свого дитинства і роз’ятрити давні рани. Чи вистачить їй сміливості поглянути в обличчя старих образ? Сил зіткнутися з черговою зрадою? Мудрості розгледіти серед дорогої мішури нове, справжнє почуття?

Никогда не сдавайся
Никогда не сдавайся

За словами виконавиці ролі Юлі, акторки Катерини Гулякової, тема фільму дуже актуальна, адже вона розкриває причини проблем і невдач людини в зрілому віці, які насправді тягнуться з юності.

«Ми всі зранені з дитинства діти і, на жаль, несемо цей вантаж болю і проблем у доросле життя. Тема буллінгу сьогодні дуже важлива. Я сама перенесла його в шкільний час. Про це потрібно говорити, щоб люди розуміли, як поводитися, щоб діти не мовчали, щоб вчителі та батьки знали, як реагувати, й обов’язково реагували, щоб весь цей ланцюжок ніс відповідальність за те, що відбувається, і люди не були байдужими. Наша картина про те, наскільки любов важлива в родині, у долі кожної людини, дитини та соціального життя нашого суспільства в цілому», – говорить акторка.

Також ролі у фільмі виконали актори Лянка Гриу, Аліса Лукшина, Олеся Надєєва, В’ячеслав Довженко, Андрій Аверков, Максим Боряк, Максим Даньшин, Мирослава Філліпович, Аліна Разуменко та багато інших.

Режисер-постановник картини – Павло Тупик. Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалася «Українська продакшн студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....