Алігатори полюють на людей у трейлері фільму «Хижаки»

У мережі з’явився трейлер фільму жахів «Хижаки» (Crawl). Прем’єра картини запланована на 22 серпня.

Жаховичок присвячений урагану, який накрив Флориду. Місцева мешканка проігнорувала повідомлення про термінову евакуацію і повертається в епіцентр стихії, щоби відшукати свого батька. З кожною хвилиною рівень води підвищувався і в певний момент вода відрізала головну героїню від зовнішнього світу. Опинившись посеред води, головні герої зрозуміли, що є загроза набагато більш серйозна, ніж потоп. На людей почали полювати величезні алігатори.

Головні ролі в стрічці виконали Кая Скоделаріо («Пірати Карибського моря: Помста Салазара», трилогія «Той, що біжить по лабіринту») і Баррі Пеппер («Самотній рейнджер»).

Режисером цього фантастичного хоррора виступив Олександр Ажа. Раніше цей фільммейкер випустив картини «Дзеркала» і «Піраньї 3D».

Нагадаємо, вийшов трейлер продовження франшизи «Форсаж», в якому головні ролі виконали Джейсон Стейтем і Дуейн Джонсон. Стрічка отримала назву «Форсаж: Хоббс і Шоу».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....