Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В кімнаті миготять гірлянди, і кутку стоїть прикрашена ялинка, навколо запах мандаринів і хвої… чого бракує для створення святкового настрою? Зворушливого і доброго новорічного фільму! І якщо звичні різдвяні історії на кшталт «Реальної любові» чи «Іронії долі» вже встигли злегка набриднути, то на допомогу можуть прийти не найвідоміші, але при цьому відмінні стрічки, які обов’язково подарують святковий настрій.

«Різдвяна ніч в Барселоні» (2015)

Чудовий святковий фільм, який об’єднав в собі шість кумедних, милих і душевних історій, які сталися напередодні Різдва в Іспанії. Кожна з цих історій зображує різні види та значення кохання, демонструє вільне ставлення до ризикованих тем, південну розкутість та особливий гумор.

«Зі мною ось що відбувається» (2012)

Камерна трагікомедія, яка розповідає про те, що Новий рік – насправді меланхолійне свято. Адже радість в святковий період всі лише зображають, насправді знаючи – в житті немає жодних чудес. Проте, це ж не означає, що на чудо не варто чекати.

«Різдвяна мелодія» (2015)

Музична комедія «Різдвяна мелодія», знята в кращих традиціях американських зимових стрічок про кохання і прості чудеса. Стрічка розповість про шкільного вчителя музики Денні, який допомагає дівчинці написати пісню для Різдвяного концерту. Окрім таланту юної співачки, вчителя цікавить ще й її симпатична мама, його колишня однокласниця.

«Любіть Куперів» (2015)

Феєрична різдвяна комедія розповість про те, що буває, коли на свято збираються представники чотирьох поколінь однієї великої родини. А це завжди ще те випробування для психіки: треба все встигнути, всім догодити, нікого не обділити увагою.

«Різдвяний Купідон» (2010)

Для Голлівуду Різдво – найгарячіша пора. У цій веремії подій зовсім немає часу на себе, особисте життя, сім’ю і друзів. Піар-агенту Слоан не пощастило тотально. Попри те, що їй потрібно організувати новорічне шоу, їй доведеться організувати і похорон скандальної зірки.