Компанія Amazon опублікувала повний трейлер майбутнього серіалу «Повернення додому».

Психологічний трилер «Повернення додому» заснований на однойменному подкасті Gimlet Media, і своїм дебютом ознаменує першу поява Джулії Робертс на телевізійному екрані в ексклюзивному проекті Amazon Prime. Творець психологічного телесеріалу «Містер Робот» Сем Есмейл зніме перші десять епізодів за сценарієм авторів подкасту Елі Горовиця і Миха Блумберга.

Джулія Робертс постане в образі психолога Хайді Бергман. Вона співробітник служби, яка допомагає колишнім військовим адаптуватися в мирному житті. Вальтер Крус є одним з таких солдатів. У роботу Хейді втручається якийсь Колін Белфаст, чиїм завданням є спостерігати за нею.

Чотири роки по тому після свого відходу героїня намагається почати життя спочатку і живе разом з матір’ю в маленькому містечку, де працює офіціанткою. Раптово до Хейді приходить перевіряючий з Міністерства оборони і дошкуляє її запитаннями про причини відходу зі служби. Відповідаючи на питання, дівчина розуміє, що була вплутана в складна справа.

Прем’єра міні-серіалу повинна відбутися 2 листопада. Крім Робертс в проекті також беруть участь Стефан Джеймс, Боббі Каннавале, Сіссі Спейсек, Ши Уігхем, Джеремі Аллен Уайт, Алекс Карповський і Дермот Малруні.