Домашні улюбленці сходять з розуму в трейлері мультфільму «Таємне життя домашніх тварин 2»

Американська кінокомпанія по виробництву анімаційних фільмів Illumination представила новий трейлер повнометражного мультфільму «Таємне життя домашніх тварин 2». Ролик опубліковано на каналі в YouTube.

У центрі сюжету – життя домашніх тварин під час відсутності господарів. Головний герой першої частини, пес Макс, виявляється в приймальні у ветеринара, де його оточують божевільні тварини: істеричний кіт, гіперактивна морська свинка, пес, який постійно сумнівається в собі, і лякаючі кішки-двійнята.

 

Після скандалу з домаганнями Луї Сі Кея, який озвучував Макса, Illumination замінили актора – тепер персонажа озвучує Паттон Освальт. Він відомий за роллю братів Кеніг в серіалі «Агенти« Щит »і озвучення Ремі в мультфільмі «Рататуй».

«Таємне життя домашніх тварин 2» зняв режисер першої частини і двох мультфільмів «Гидкий Я» Кріс Рено, продюсери – Кріс Меледандрі і Джанет Хілі («Міньйон»).

«Таємне життя домашніх тварин 2» – cіквел першого фільму 2016 року. Перший мультфільм «Таємне життя домашніх тварин» вийшов в 2016 році і зібрав у світовому прокаті $ 875 млн.

Спочатку прем’єра була запланована на 3 липня 2019 року. Тепер офіційна дата прем’єри в США – 17 червень 2019 року

+