Що творять в жіночих гуртожитках: пікантні фото

Сміливі студентки опублікували відвертий фотозвіт про те, що твориться в жіночих гуртожитках. Підбірка знімків показала, що відбувається за щільно зачиненими шторами і закритими на кілька замків дверима.

Для багатьох хлопців у студентські роки жіночі гуртожитки здавалися неприступною фортецею. На одному з фото в добірці видно, що коменданти навіть обносили вікна в такі гуртожитки колючим дротом. Так що тепер ясно, чому у молодих людей виникали подібні асоціації.

З іншого боку, ця добірка пікантних фото показує, чому юнаки так пристрасно прагнули в жіночі гуртожитки. Адже те, що там коїться, викликає не тільки збудження й часте серцебиття – у молодих, але і сильний сміх у тих, хто переріс гормональні бурі.

Дівчата в гуртожитках нерідко влаштовують комічні карнавали, використовують секс-іграшки, як пробки для вина, влаштовують романтичні вечері з вермішеллю швидкого приготування, влаштовують спекотні інсценізації оргій, ставлять в туалеті портрет північнокорейського диктатора Кім Чен Ина а також часто фотографуються у відвертих позах і нижній білизні. І чим більше буде подібних витівок у юних красунь, тим більше колючого дроту доведеться запастися комендантам гуртожитків.

Читайте також добірку: Кращі порноакторки України

+