Собаки посміхаються: 30 кумедних фото

Бачити, як усміхається ваш пес – ні з чим не порівнянне відчуття. Це така втіха для нашого натрудженого нескінченною щоденною суєтою серця, що в цей момент, здається, нічого більше не має значення. Це бальзам для душі та доза радості одночасно, ми вважаємо, що фотографії собак-усмішок потрібно прописувати у лікаря як профілактику смутку.

Тож коли в групі “Dog Spotting Society” на Facebook з’явився новий челендж, йому судилося піти в народ, що й сталося. У ньому взяло участь 20 тисяч осіб, бо #SmilingDogChallenge, тобто собака-усмішка — те, що нам усім сьогодні потрібно. Отже, приготуйтеся до найкращих реакцій на фразу “усмішку!” зі світу песель.

І хоча вчені досі не впевнені, чи дійсно собаки можуть посміхатися як люди, цілком очевидно, що ці добрі хлопчики та дівчатка відчувають цілковите щастя. Зрештою, ці очі не можуть брехати.

Перемагає Зеро

Dogs smile

Ми зв’язалися з Денієлом, власником цієї чудової мініатюрної австралійської вівчарки на ім’я Зеро. На фотографії, запізненої в рамках #smilingdogchallenge у спільноті Dogspotting видно, як собака посміхається з розплющеними очима. Набравши 18 тисяч лайків на Facebook, вона стала віральною, і це також факт, що Зеро — висхідна зірка-догфлюенсер у соціальних медіа, з 3,4 тисячами передплатників у Instagram.

Деніел сказав, що не впевнений, що собаки можуть посміхатися як люди, але іноді здається, що відбувається саме це. Що ж до Зеро, то “іноді він просто дивиться на мене, я кажу, що він добрий хлопчик, і він обдаровує мене цим милим поглядом”.

Виявилося, що цій блакитноокій вівчарці наступного місяця виповнюється рік. Деніел каже, що песель дуже емоційний та товариський. “І при цьому він неймовірно милий. Зеро любить знайти бруд або якусь калюжу і валятися там, і страшно переживає, якщо не може кудись забратися, або якщо побачить щось, що йому подобається”. Все це безперечно можна побачити в його веселих очах!

Собака посміхається

Фото через тиждень, як ми стали жити з Райлі. Їй було 5, моєму батькові – 97. Вона розділила з ним останні 3 роки його життя, і принесла йому і мені так багато радості. Найбільше у світі він хотів ретрівера і плакав, просто дивлячись на картинки з ними. Вона стала відповіддю на його молитви, і це найчудовіший собака, якого тільки можна було побажати.

У мого Йонаса завжди широка посмішка

красивий собака

Навіть коли він умирав, про це ніхто не здогадувався. Він нескінченно любив життя. І ще більше він любив нас. Це фотографія нас із Йонасом, знята минулим вереснем за 46 годин до того, як його приспали через рак селезінки. На цих фото я не знала, що його обіймаю останні рази. Я знаю, що на райдужному мосту ти посміхаєшся так само радісно, кохання моє.

добрий собака

А ось і інші красиві собаки-усмішки:

ЧИТАТИ ЩЕ

9 грудня: Cвята, іменинники, прикмети та знаки Зодіаку за новим календарем

З переходом України на Новоюліанський календар постало питання про те, які релігійні події сьогодні відзначаються за новим церковним календарем. Оскільки багато дат свят змістилися, цікаво...

8 грудня: яке свято за новим календарем, іменинники, прикмети

Після того, як Україна перейшла на Новоюліанський календар, багатьох українців хвилює питання, яке сьогодні свято за новим церковним календарем? Адже багато релігійних свят змістилися і...

7 грудня: яке свято за новим церковним календарем, іменинники

7 грудня – день, наповнений духовною енергією та традиціями, який запрошує до набуття нових знань та надихає на добрі вчинки. Яке свято за новим церковним...

Соледар: Історія Л.

Зазвичай росіяни штурмують нас просто пішки, та одного разу вони висунулися на трьох БМП. Дві з них удалося підірвати, а одна прорвалася на наші позиції....