Було-стало: дивовижні перетворення інтер’єрів та дворів

Що визначає ваш стиль в інтер’єрі? Любов до всього богемного чи антикварного? Пристрасть до розваг чи ненависть до безладдя? Відповіді на ці питання відрізнятимуться. Але є місце, де кожен знайде те, що сподобається саме йому. Це обліковий запис в Instagram – “Before and After Design” (перев. “До і після дизайнерської ситуації”).

Обліковий запис має 1,3 мільйона передплатників. І це не дивно! Адже він зібрав у собі неймовірні перетворення, пропонуючи величезну колекцію класних рішень на будь-який смак. Якщо ви плануєте повністю змінити житловий простір, можете переглянути пару ідей для себе!

Подружжя Джанін Хейс та Брайан Мейсон – професійні дизайнери інтер’єру, що представляють бренд AphroChic. Вони радять кожному привести свій будинок до якогось певного стилю. Тому що тільки таким чином можна досягти справжньої цілісності та гармонії.

Дизайнери пишуть, що люди мають вибрати повсякденний чи традиційний напрямок, а потім удосконалити його до більш специфічного, наприклад, французького кантрі, тосканського, сучасного вікторіанського стилю чи шебі-шику.

Другий принцип – це візуальний баланс, розподіл. Можна дотримуватися симетрії, характерної для традиційного напрямку, або асиметрії, як це заведено в інтер’єрах з повсякденним стилем.

Також подружжя зауважує, що в кожній кімнаті необхідно зробити акцент. Наприклад, у вітальні можна сфокусуватися на каміні чи предметі мистецтва. Головне – вибраний об’єкт повинен виділятися масштабом, кольором чи текстурою.

Для того, щоб зробити простір візуально цікавішим, дизайнери рекомендують задуматися про контраст і різноманітність. Потрібно постійно прокручувати в голові елементи, що повторюються, одного відтінку, текстури або малюнка, а також послідовність розмірів або кольорів.

Подружжя також заявляє, що невід’ємною частиною дизайну інтер’єру є вибір колірної палітри. У кожній кімнаті може бути різні стиль і гама відтінків, але в кінцевому рахунку потрібно буде якось зв’язати всю оселю. Необхідно продумати, які кольори та візерунки підійдуть як для маленької кімнатки, так і для великої.

Адже змішання малюнків у домашньому декорі – одна з найпоширеніших складностей дизайну інтер’єру. Візерунки не повинні збігатися, але вони повинні доповнювати один одного і гармонувати. Причому підбирати малюнки потрібно з урахуванням кольору, розміру та масштабу.

Важливо пам’ятати, що вміння переосмислити, побачити кімнату в правильному світлі – навичка, що набуває. Вибір меблів, килимів та акцентів – усьому цьому можна навчитися. З часом.

+