Смішний дизайн: 50 найдивніших інтер’єрів

Гарний дизайн – це дотримання балансу між зовнішнім виглядом та функціоналом. Хоча багато залежить від того, що ви хочете зробити, не варто забувати про одне основне правило – дотримуватися принципу простоти. Дизайн має бути зрозумілим, практичним та естетичним. Проте деякі люди забувають про правила. Вони ніби викидають їх у сміттєвий бак!

Звичайно, поганий дизайн домашнього інтер’єру – це те, чого ви повинні уникати. Але погодьтеся, подібні невдалі випадки можуть бути дуже смішними. Якщо тільки вони не стосуються вашого будинку! Boredpanda.com вирішила підняти настрій тим, хто проводить ізоляцію у своєму чудовому будинку. Пропонуємо вам найяскравіші, забавні дизайнерські невдачі, що вражають своєю дурістю, переконують у тому, що здоровий глузд – явище, властиве далеко не всім.

Якщо переглянутий жах вас вразить, залиште коментарі про моменти, що найбільш запам’яталися. А потім можете ознайомитися з попередніми постами про шокуючі випадки помилок під час ремонту.

До речі, чи чули ви колись про дизайнера Дітера Рамса? Це один із найяскравіших світових експертів. Ще в 1970-х роках він сказав, що світ сповнений незрозумілого змішування форм, кольорів та шумів, а потім сформулював свої 10 принципів гарного дизайну. Безперечно, він висловив позачасові правила, актуальні й зараз. Але, здається, учасники нашого посту нічого про них не чули!

Для Рамса гарний дизайн повинен поєднувати в собі інновації, і користь. Дизайнер не може жертвувати однією з цих характеристик заради іншої. Результат має бути зрозумілим усім! Ця ситуація стосується всього. А якщо щось надто продумане, може виникнути плутанина.

До того ж Рамс стверджує, що хороший ремонт повинен бути сумлінним, довговічним і безпечним для навколишнього середовища, а також позбавляти від непотрібних речей, що скупчилися. Коротше кажучи, потрібно прагнути до порядку та чистоти. Надмірності ні до чого!

Не ми одні вважаємо, що випадки невдалих переробок здатні не лише застерегти, а й порадувати людей. Засновники облікового запису в Інстаграм “Ugly Design” (перекл. “жахливий дизайн“), Йонас Ніффенеггер та Себастьян Матіс розповіли нам у більш ранньому інтерв’ю про те, що погані ідеї люди черпають з інтернету та телевізійних шоу.

Більше того, чоловіки відзначають, що невдачі не закінчуються. Часом їм здається, що вони досягли непробивного дна, гірше не може бути. І відразу з’являються ще жахливіші випадки. Але якби все виглядало красиво і зі смаком, світ був би нудним і одноманітним, чи не так?

Смешной дизайн

ЧИТАТИ ЩЕ

Найкрасивіші весільні сукні з кіно

У Нью-Йорку нещодавно завершився Тиждень весільної моди, на якій бренди показали сукні сезону осінь-зима 2018/2019. Але наречені частіше шукають сукню, як в улюбленому фільмі, аніж...

Як накачати прес у домашніх умовах: Ефективні вправи та поради

Прес – це одна з тих частин тіла, яку багато людей прагнуть покращити. Незалежно від того, чи ви хочете досягти рельєфного живота або просто зміцнити...

Зелений чай: яку користь він приносить

Зелений чай є одним із найпопулярніших напоїв у всьому світі. Його історія налічує тисячі років, і вона широко використовується в культурі різних народів. Але окрім...

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...