Користувач Twitter під ніком «Актриса з Европи» (@ privetsuka3), яка представилася, як порноактриса з Харкова, взяла участь в популярному флешмобі «один лайк – один факт». Таким чином вона поділилася відвертими фактами про зйомки у фільмах для дорослих.

Публікація отримала більше 4,5 тис. відміток «подобається», а цікавих фактів «актриса з Європи» озвучила кілька десятків.

Ми вирішили поділитись з вами найвідвертішими зізнаннями актриси та іншими цікавими фактами про секс фільми.

Актори з України чи Росії майже ніколи не потрапляють в європейське порно. На західному ринку є свої актори. Чоловіки знімаються постійно і по кілька разів.

А ось дівчат беруть всіх. Навіть, якщо вони не надто привабливі. Такі, зазвичай, відсіваються після пари-трійки відео.

«Актриса з Європи» ніколи не знімалася в російському порно. Там одна сцена класичного сексу коштує 100 $. Студії обкрадають акторів. У європейському ж порно початкова ціна для дівчини за класичний секс становить 400 €.

Велика частина європейського порно знімається в Празі, Будапешті та Барселоні.

Одним дублем не знімається практично жодна сцена. Деякі режисери диктують все, аж до того, під яким кутом тримати ногу.

Пози в порно вибирають такі, щоб глядач бачив все. На відчуття і натуральність увага звертається в останню чергу.

У порно багато обману: кожен намагається один одного обдурити. Дохід від відео становить мінімум $ 100 тис., але «кинути» хочуть навіть на 20 €.

Максимум порноактриса заробляла за 2 тижні 10 тис. євро, а мінімум 2 тис. євро за місяць.

Найбільша кількість зйомок, яка була в дівчини – 25 за два тижні.

Найчастіше зйомки проходять рано вранці. І якщо всі думають, що це легка робота, то це не так. Актриси змушені прокидатися в 5-6 ранку.

Перед анальним сексом актриси завжди роблять клізму кілька разів. «Анал» ніколи не буває випадковим. Все обумовлюється заздалегідь.

Очистка перед анальним сексом займає від 30 хвилин до півтори години. Пам’ятайте, що актриси прокидаються в п’ятій ранку? А тепер додайте це.

У порно не знімають п’яних чи дівчат під наркотичним впливом. Проте існує один продакшен, який забезпечує актрис наркотиками.

Те, що в порно знімаються неосвічені і дурні – дикий стереотип. У порно знімаються зовсім різні дівчата. Одна колега «Актриси з Європи» почала зніматися, тому що їй набридло бути юристом і отримувати маленьку зарплату. У неї три вищі освіти. Людина змінив безліч сфер, їй не сподобалося, а тут – легкі гроші і якась незалежність. Немає начальника, «сама собі режисер». Сама дівчина отримала диплом бухгалтера. Але не хоче три роки працювати за 100 $, щоб потім колись заробляти. Дівчатам потрібно жити красиво зараз.

Якщо актриса вирішує працювати через агенство, то їй потрібно буде змиритись з тим, що 20% від доходу воно виплачуватиме агенту.

Лесбі-порно знімати важче, ніж класичне. Класичне важче, ніж груповий секс. «Груповуха» – рай для порноактриси. В неї з’являється можливість відпочити, поки увага зосереджена на іншій дівчині.

Одна сцена може зніматися як дві години, так і 12. Більшу частину часу займає макіяж, який потрібно завжди поправляти.

Кожну секунду 30 мільйонів користувачів переглядають порно в інтернеті. Тобто, близько 30 мільйонів людей дивляться порно прямо зараз … і зараз … і зараз …

У Сполучених Штатах Америки виробляється близько 98% всієї порнографії в світі.

У Північній Кореї покаранням за перегляд порно є смертна кара.

Майже половина інформації в інтернеті складається з порно або пов’язаного з сексом контенту.

Дослідження Монреальського університету показало, що більшість представників сильної статі вперше дивляться порно в віці 10 років.

Якщо порноактор хоче заробити більше грошей, йому потрібно знятися в гей-порно. За такі сцени гонорар майже в три рази більший, ніж за участь у звичайно порно.

Кожні 39 хвилин в США народжується новий порнофільм.

20% американців зізналися, що переглядають порно на роботі.

А, відповідно, 70% всього порнотрафіку в інтернеті відбувається в будні дні (з 9:00 до 17:00).

Переглядаючи порно, чоловіки приділяють особливу увагу виразу обличчя жінки. Так-так, їх цікавлять не худенькі ноги і навіть не великі груди.

88,2% популярних порносцен містять елементи агресії. Домінантом в них є чоловік.

Кілька недавніх досліджень показали, що підлітки з усього світу використовують порно, щоб дізнатися про секс більше.

10% дорослих визнали, що у них є онлайн-порнозалежність.