Люби мене

У наступний четвер у наших кінотеатрах з’явиться дві нові українські стрічки. Мелодрама «Люби мене», знята в копродукції з Туреччиною, і фільм-концерт «ОЕ.20 Live in Kyiv».

Стрічка «Люби мене» розповідає про молодого турка Джемаля, який перед власним весіллям вирішив розважитися, і вирушив до Києва. Там він зустрічає українську красуню Сашу. Вона використовує знайомство з привабливим турецьким хлопцем, щоб розійтися зі своїм колишнім бойфрендом. Однак вона і не підозрювала, що легкий флірт із Джемалем дуже швидко переросте у пристрасний роман. Та чи зможуть вони пронести своє почуття через ряд несприятливих обставин?

Картина вже виходила в прокат у кількох країнах, а також зібрала цілу низку нагород на кінофестивалях. Серед останніх і приз за кращу чоловічу роль на Одеському кінофестивалі. На IMDb рейтинг фільму завмер на позначці 5.8, що, звичайно, не обіцяє нічого особливого.

Ну, а всі шанувальники Океану Ельзи обов’язково підуть на «ОЕ.20 Live in Kyiv». Це перший за роки Незалежності український фільм-концерт, який виходить у прокат. Глядачі зможуть перенестися у 21 червня 2014, коли відбувся масштабний концерт групи на НСК «Олімпійському» в Києві. Скрупульозно вибудуваний звук і майстерна зйомка створять повний ефект присутності.

Разом з цими двома картинами з початку року у вітчизняний прокат вийшло вже п’ять українських фільмів. З такими темпами – цей рік обіцяє стати рекордним за кількістю вітчизняних прем’єр в прокаті. Нагадаємо, що за підсумками минулого року в кінотеатрах вийшло 14 наших стрічок.

Я ты он она смотреть онлайн

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Лучшие романтические фильмы для подростков

Романтические аниме: смотреть лучшие фильмы