10 фільмів, від яких неможливо відірватись

Оригінальні історії, несподівані сюжетні повороти, не банальні персонажі, інтрига, – коли все це поєднується в одному фільмі, відірватись від нього неможливо. Такі картини поглинають свого глядача повністю, змушують забути про все і сидіти всі дві години, втиснувшись в стілець і стискаючи кулачки.

Ідеальні незнайомці (2015)

У центрі сюжету фільму три закохані пари і одинак. Вони збираються разом за вечерею. Щоб додати особливу гостроту цьому вечору, одна з подруг пропонує зіграти в гру. Правила гри полягають в тому, що кожен, у кого задзвонить телефон, повинен буде відповідати на дзвінок по гучному зв’язку.

А текст вхідного смс-повідомлення читати вголос. Вечеря триває, поки не починають дзвонити телефони і приходити повідомлення, з яких стає відомо, що кожен з учасників щось приховує від своїх друзів.

Тривожний виклик (2013)

Маньяк викрав молоду дівчину. Її єдиний шанс на порятунок – розряджений телефон, за допомогою якого їй вдалося додзвонитися в 911. І ось у службу порятунку 911 надходить дзвінок від Лії Темплтон. Оператор Джордан Тернер радить дівчині зберігати спокій і заховатись нагорі, проте зв’язок раптово переривається. Джордан передзвонює Лії, проте слухавку піднімає чоловік.

Через декілька днів у новинах повідомляють про загибель Лії Темплтон від рук маніяка-вбивці. Ця трагедія призвела до глибокої психологічної травми Джордан. Довгий час вона приходила до тями і навіть змінила посаду. Але одного разу їй знову доводиться відповісти на тривожний виклик, щоб допомогти викраденій дівчині.

Сім психопатів (2012)

Кримінальна комедія розповідає про письменника, що пише сценарій для фільму. Йому терміново потрібно натхнення, щоб дописати нарешті новий сценарій про психопатів, яких він зустрічає на своєму шляху.

Але випадково він втрапив у незвичайну ситуацію. Ексцентричні дружки невдалого письменника втягнули його в викрадення собаки головного місцевого гангстера.

Життя інших (2006)

Дія фільму відбувається у Східному Берліні у листопаді 1984 — за п’ять років до падіння Берлінської стіни. Машина розшуку і контролю запущена на повну. Агенту Герду Візлеру, відданому соціалістичним ідеалам висококласному спеціалісту, доручено стежити за відомим драматургом та його подругою – знаменитою театральною актрисою.

Несподівано занурення у світ об’єкта спостереження змінює самого Герда. Він приходить до усвідомлення мізерності його власного існування і відкриває абсолютно новий спосіб життя, протистояти якому стає все складніше.

Нічний рейс (2005)

Випадкова зустріч двох незнайомців в аеропорту могла б перерости у взаємну симпатію. Але не тоді, коли твій сусід по кріслу спланував вбивство.

Під час нічного рейсу в Майамі Ліза Рейзерт дізнається, що її сусід Джексон хоче вбити багатого бізнесмена. А вона головний ключ до реалізації плану. Лізі погрожують смертю батька, вона в літаку і у неї немає виходу.

У владі тигра (2010)

Прокинувшись, Келлі усвідомила, що потрапила в справжній кошмар наяву. Будинок, який опинився в самому серці урагану, став для неї справжньою пасткою: двері й вікна заблоковані, і покинути будівлю неможливо. Але найстрашніше це те, що тигр, який втік від місцевого дресувальник, заліз в будинок, рятуючись від стихії.

Тепер, коли хижак звільнився, весь будинок перетворився в його мисливські угіддя. Келлі може лише сподіватися, що удача вбереже від гострих іклів і пазурів тварини, яку попередній власник називав втіленням зла.

Не впіймали – не злодій (2006)

Один з банків захоплений невідомими. Всередині є заручники та кілька бандитів, але камери відімкнені, і розібратися в тому, що відбувається поліції не вдається. Злочинці ігнорують сховище з грішми, змушують заручників здати особисті речі й переодягтися в однакові комбінезони. А також постійно перетасовують їх, переміщаючи з кімнати в кімнату з зав’язаними очима.

Детективи Кейт Фразьє та Білл Мітчел починають перемовини з Делтоном Расселом, ватажком бандитів щодо звільнення заручників. Всі спроби вести переговори провалюються, як і варіант з прослуховуванням приміщень банку. Чим більше часу проходить з моменту початку операції, тим очевидніше стає факт, що це пограбування – інсценування і прикриття для чогось більшого.

Мізері (2010)

Письменник Пол Шелдон потрапляє в аварію під час сніжної бурі. Його рятує жінка на ім’я Енні Уілкс. Вона витягує чоловіка з розбитого автомобіля і привозить до свого дому. Вдома вона впізнає Пола. З’ясовується, що вона велика прихильниця творчості письменника.

Енні вирішує тримати його у себе, погрожуючи та вдаючись до насилля. Вона хоче продовження свого улюбленого роману і Полу нічого не залишається, крім як виконувати цю незвичну забаганку своєї рятівниці.

Сміття (2014)

На сміттєзвалищі в Ріо-де-Жанейро бідняки розгрібають сміття в пошуках всього, що можна було б продати. Там три хлопчики знаходять гаманець з великою сумою грошей, пачкою лотерейних квитків, календарем із зазначеними датами і ключем від камери зберігання.

Тепер для хлопчиків починається божевільна пригода в їхньому житті, адже за ними починає полювати поліція, а також небезпечні люди, які хочуть заволодіти знахідкою. Рафаель і Гардо та їх друг Щур розуміють, що треба сховати знайдений скарб, а також довідатися чому дуже впливові люди за всяку ціну хочуть віднайти цей гаманець.

Апокаліпсис (2006)

Світ молодого індіанця майя на ім’я Лапа Ягуара руйнується в одну мить. На його плем’я нападають головорізи сусіднього племені, вбиваючи і хапаючи в полон родичів хлопця. Хлопцеві вдається сховати вагітну дружину, але сам він потрапляє в руки загарбників. Перед лицем неминучої смерті він повинен зробити відчайдушний ривок, щоб повернутися до дружини і дитині, яким дивом вдалося вижити під час набігу.

+