Життя Девіда Гейла: дивитися онлайн

Детективна драма “Життя Девіда Гейла” отримала неоднозначні відгуки кінокритиків. Але це розпалило інтерес глядачів до цієї картини. Зоряний акторський склад, неординарний сюжет, динамічність розвитку дій і несподівана кінцівка – все це про фільм «Життя Девіда Гейла», що завоювало захоплені відгуки від багатьох кіноманів.

Сюжет

У центрі сюжету життя Дефіда Гейла, який раніше працював у Техаському університеті. У момент початку кінострічки головний герой перебуває у в’язниці, засуджений до страти за вбивство своєї подруги та соратниці Констанс. За 3 дні до приведення вироку у виконання до Девіда приїжджає журналістка Бетсі Блум, яка бажає почути його історію.

Девід розповідає їй, що в минулому вони з Констанс були близькими друзями та активістами, які борються за скасування страти в Техасі. Але влада лише відмахувалась від них, говорячи про те, що немає жодного доведеного випадку несправедливого вироку. І невідомо, як би справи йшли далі, якби життя Девіда не впало в один момент. Одна зі студенток професора, яка давно домагалася його прихильності та сексуальної близькості, звинуватила професора у зґвалтуванні. Був суд і Гейлу важко вдалося довести свою невинність. Однак його сімейне життя та кар’єра були зруйновані. Єдиним другом Девіда залишається Констанс. Але її незабаром знаходять мертвою, а нечисленні докази вказують на Девіда. На суді Гейл виглядає пригніченим і практично не спростовує звинувачень, внаслідок чого його визнають винним та засуджують до страти.

Під час інтерв’ю Девід зізнається Бетсі, що не вбивав своєї подруги, а незабаром вона отримує касету, яка підтверджує слова професора. На записі видно, що Констанс справді наклала на себе руки, обставивши все так, щоб вина впала на її соратника. Таким чином активістка хотіла довести, що судові помилки можливі. Лише кілька хвилин не вистачило журналістці, щоб надати касету владі, і Девіда страчували. Але яким був шок Бетсі, коли вона знаходить інший запис, на якому видно, що Гейл присутній при самогубстві подруги. Виходить, професор хотів обвести Блум навколо пальця. І лише затримка за кілька хвилин не дала йому цього зробити.

Актори та нагороди

Головні ролі до кінострічки були віддані зіркам Голлівуду Кейт Вінслет та Кевіну Спейсі. І це відіграло важливу роль у підвищенні інтересу глядачів. Фільм “Життя Девіда Гейла” номінувався на “Золотого ведмедя” у конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю. Але незважаючи на те, що стрічка не здобула жодної престижної нагороди, глядацькі симпатії та відгуки говорять про те, що кінострічку однозначно варто подивитися.

+