Чарівні інсталяції Деніела Поппера

Талановитий південноафриканський художник Даніель Поппер відомий у всьому світі своїми незви чай ними міфологічними скульптурами і художніми інсталяціями.

Його роботи з’являлися на найбільших музичних фестивалях світу, таких як фестиваль Electric Forest в США, фестиваль Boom в Португалії, фестиваль Rainbow Serpent в Австралії і Afrikaburn в Tankwa Karoo в Південній Африці.

Всесвітню популярність автору приніс особливий художній стиль аудіовізуальних скульптур, які він виконує на замовлення світових культурних фестивалів. Високі установки створені з дерев’яних і сталевих елементів, оповиті мотузковими канатами, виноградними лозами і зеленню.

Нещодавно Поппер створив нову роботу «Аніма» на музичному фестивалі EDC в Лас-Вегасі, США. Скульптура виготовлена ​​з дерева і розташована в саду з прозорого скла.

В рамках в рамках фестивалю мистецтв і культури в Тулум, Мексика він створив новий твір мистецтва. Висотна установка називається Ven a la Luz і складається з дерева і мотузки, сформованих в жіночу фігуру. Її тулуб наповнений пишними зеленими рослинами, що створює арку для глядачів.

Одна з останніх скульптур Поппера, «Модемне болото», – епічна, 8-метрова жіноча фігура на в Хорватії. Химерний персонаж, створений зі сталі та скловолокна і покритий бетоном, тримає маск у перед особою, розкриваючи дикі джунглі, що ростуть в її черепі.

Вночі проекційне картування змушує скульптуру виглядати так, як ніби вона змінює колір і матеріал – в якийсь момент вона навіть виглядає так, ніби зроблена з хрому.

Поппер пише в Instagram: «Це була зміна стилю і матеріалів для мене, і мені дуже сподобався процес і результат».

 

ЧИТАТИ ЩЕ

9 грудня: Cвята, іменинники, прикмети та знаки Зодіаку за новим календарем

З переходом України на Новоюліанський календар постало питання про те, які релігійні події сьогодні відзначаються за новим церковним календарем. Оскільки багато дат свят змістилися, цікаво...

8 грудня: яке свято за новим календарем, іменинники, прикмети

Після того, як Україна перейшла на Новоюліанський календар, багатьох українців хвилює питання, яке сьогодні свято за новим церковним календарем? Адже багато релігійних свят змістилися і...

7 грудня: яке свято за новим церковним календарем, іменинники

7 грудня – день, наповнений духовною енергією та традиціями, який запрошує до набуття нових знань та надихає на добрі вчинки. Яке свято за новим церковним...

Соледар: Історія Л.

Зазвичай росіяни штурмують нас просто пішки, та одного разу вони висунулися на трьох БМП. Дві з них удалося підірвати, а одна прорвалася на наші позиції....