Вийшов трейлер українського фільму «Секс і нічого особистого»

Опубліковано перший трейлер романтичної комедії «Секс і нічого особистого». Головні ролі в ній виконали Роман Луцький («Сторожова застава», «Століття Якова») і Сергій Притула. Також в епізодичній ролі тут з’явиться Андрій Данилко.

У центрі сюжету – хлопець Сергій, якого кидає дівчина Леся через те, що він абсолютно бездарний у ліжку. Через це головного героя накриває цілковитий відчай.

В засмучених почуттях горе-коханець їде до Праги, щоб відволіктися від того, що сталося. Там він знайомиться з львів’янкою Діаною – танцівницею зі стрип-клубу, і йде у сексуальний відрив. Скромного бухгалтера наче підмінили, і Леся ще дуже пошкодує, що упустила такого мачо…

«Цей фільм про те, чи можна купити любов за гроші», – розповідає режисер Ольга Ряшина.

Для Сергія Притули це був перший досвід появи у великому кіно. «Мій персонаж – це роль другого плану, я граю одного головного героя. Його присутність у сюжеті, хоча і не головна, але важлива. Відмінність між знімальними майданчиками телешоу і повнометражного фільму тотальна. Коли ти за 4 години зйомки телешоу робиш 2 години програми в ефір – це одне. А коли за 12 годин знімання робиш 2-2,5 хвилини кінопродукту – це зовсім інше», – розповідає артист.

Прем’єра стрічки запланована на 14 лютого наступного року. Ця картина є українською адаптацією канадського фільму My awkward sexual adventure.

У зв’язку з тим, що зйомка окремих сцен в Празі викликала труднощі – робота над певними епізодами проходила у Львові.

+