У Києві відбувся концерт баритона Андрія Бондаренка

19 квітня Київ почув програму Stories у виконанні Андрія Бондаренка, соліста Zurich Opera House, акомпанував Віталій Лиман.

У цьому камерному концерті Андрій Бондаренко створив атмосферу, в якій щирий і відвертий діалог з аудиторією показав по-новому класичне мистецтво. Виконавець щедро поділився історіями, заснованими не тільки на відомих класичних сюжетах. В них також читалися переживання і особистий досвід баритона, а кожен із слухачів зміг побачити в них щось своє.

У програмі прозвучали твори Жака Іберо – Чотири пісні Дон Кіхота, Прощальна пісня, Серенада Дульсінеї, Пісня герцога; Пісня смерті; Габріеля Форе – Колискові; Петра Чайковського – Мій геній, мій ангел, мій друг, Средь шумного бала, Ми сиділи з тобою, Соловей, Благословляю вас лісу, Ні слова, про, друже мій, Знову, як колись, один, Примирення; Сергія Рахманінова – В мовчанні ночі таємничої, Учора ми зустрілися; Георгія Свиридова – Наречена, Богоматір у місті.

Концерт соліста Zurich Opera House у Києві відбувся за підтримки видань «Щоденна всеукраїньска газета «День», КП в Україні, Культурний Тренд, Столичний дозор, Радіо «Hayat», жіночий портал «Каблучки», 44ua, Lucky Ukraine, CutInsight, 4-й канал і агентства ефективних комунікацій Be my media.

Будемо чекати нових цікавих прем’єр від UCAM (Українське класичне артистичне агентство) за участю зірок світової оперної сцени.

+