Вийшов перший трейлер фільму «Гарний, поганий, злий» з Заком Ефроном

У мережі опублікований дебютний трейлер фільму «Гарний, поганий, злий». Режисером проекту виступає Джо Берлінгер ( «Втрачений рай 3», «Відьма з Блер 2: Книга тіней»). А головні ролі виконали Зак Ефрон і Лілі Коллінз.

Сценарій фільму за авторством Майкла Верві присвячений нездоровим стосункам між сумнозвісним психопатом і насильником Тедом Банді і його дівчиною Елізабет Клопфер.

Банді був харизматичний і привабливий, ввічливо поводився з жінками, що значно допомагало маніякові під час пошуку нових жертв.

При цьому дівчина Теда протягом багатьох років заперечувала його причетність до звірячих вбивств, але в підсумку особисто здала насильника поліції. У 1979 році відбувся суд над Банді, де головував колишній офіцер поліції Маямі Едвард Коварт.

В результаті маніякові винесли смертельний вирок, однак стратили його лише в 1989-му, через два роки після смерті Коварта.

Судовий процес транслювався по національному телебаченню і привернув увагу ЗМІ, оскільки Банді сам представляв свої інтереси і сперечався з суддею.

Зйомки фільму проходили в місті Ковінгтон, розташованому в окрузі Кентон, штату Кентуккі.

Сцена в закусочній була знята в ресторані The Pepper Pod в Ньюпорті, який працює з 1956 року і, як і раніше належить одній родині.

Одну з ролей у фільмі «Гарний, поганий, злий» зіграв американський рок-музикант, вокаліст і гітарист метал-групи Metallica Джеймс Хетфілд.

В інших ролях: Джим Парсонс ( «Теорія Великого вибуху»), Хейлі Джоел Осмент ( «Шосте почуття»), Джон Малкович ( «Після прочитання спалити»), Грейс Вікторія Кокс ( «Твін Пікс»), Джеффрі Донован ( «Фарго» ), Кая Скоделаріо ( «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок»).

Фільм вийде в прокат у квітні 2019 року.

+