Вийшов офіційний трейлер «Дикого поля» по Жадану

В мережі з’явився перший офіційний трейлер пригодницького екшну «Дике поле» режисера Ярослава Лодигіна, знятого за мотивами роману «Ворошиловград» Сергія Жадана.

Трейлер познайомить з головними героями історії, дія якої розгортається в 2010 році в Старобільську (Луганська область) – Германом у виконанні Олега Москаленко, Пастором, якого зіграв Олексій Горбунов, Кочею (Володимир Ямненко), Травмою (Георгій Поволоцький) і Ольгою (Руслана Хазіпова). Також в трейлері представлений новий герой – барвистий і сонячний Донбас.

За сюжетом, Герман змушений повернутися в своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес – стару бензоколонку. А разом з нею – друзів дитинства і любов в боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля і залізницю, яка нікуди не веде.

«Ми знімали в неймовірно красивих місцях, і я радий, що наш оператор Сергій Михальчук зміг передати на екрані барвисте і точне зображення Донбасу, саме такого Донбасу і Сходу України, яким його описував Сергій Жадан в книзі, і такого, яким люблю його я і яким його мало хто бачив», – зазначає Лодигін.

У широкий прокат «Дике поле» вийде 8 листопада цього року.

+