Відео: Перші і останні кадри відомих фільмів

Відеоблогер з Балтімора Jacob T. Swinney опублікував третю частину відео-проекту, в якому він порівнює перший та останній кадри відомих фільмів.

Початкові і заключні сцени фільмів мають виняткову важливість. Саме від них залежить, чи станемо ми дивитися фільм, і який післясмак залишить картина. Адже перший кадр одразу занурює глядача в історію, задає інтонацію. А останній – це крапка, чи, іноді, три крапки.

Знаючи про їхнє значення, відеоблогер змонтував своє перше п’ятихвилинне відео з цієї серії з 55 відомих фільмів та назвав його First and Final Frames. Проект отримав масу позитивних відгуків і на численні прохання Джейкоб випустив друге відео, в якому зібрав кадри ще з 70 фільмів.

Але на цьому поціновувачі відеоробіт Джейкоба не дозволили йому зупинитись. Третє відео вийшло не менш яскравим та цікавим.

Сам автор стверджує, що після другої частини він більше не хотів робити продовжень. Йому здавалось, що ідея достатньо поширилась, безліч блогерів вже зробили свої версії таких відео, тому продовження буде зайвим. Але пройшло два з половиною роки і він змонтував третю частину.

Цього разу автор дослідив 78 фільмів, серед яких стрічки «Форма води», «Дюнкерк», «Бабадук», «Імперія сонця», «Місячне сяйво», «Проект «Флорида», «Леді-Птаха» та інші.

Як і в попередніх двох відео, деякі з цих порівнянь разюче схожі, в той час як інші сильно відрізняються один від одного. Обидва мають на меті сприяти передачі різних тем. Порівняння пліч-о-пліч може розповісти всю історію, але що більш важливо, це дозволяє нам бачити ці фільми по-новому.

ЧИТАТИ ЩЕ

YouTube-канал «Однією правою»: цікаві подорожі по Україні та світу

У тревел блозі «Однією правою» харків’янин Влад подорожує по світу та цікаво розповідає про все, що бачить під час своїх пригод. Мандрівник робить акцент на...

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...

Самотні вовки: дивитися чи ні

Однією з найочікуваніших прем'єр цього року є кримінальний бойовик "Самотні вовки". Фільм розповідає про двох професійних чистильників, до завдань яких входить зачистка місць убивств та...

Фільм «Влада»: дивитися чи ні

Історія сходження до влади американського віце-президента Діка Чейні вийде на екрани вже 21 лютого 209 року. Розповідаємо цікаві факти про фільм «Влада». Про що фільм Влада Фільм...