Відео: як створювали візуальні ефекти для фільму «Ескобар»

Студія Worldwide FX, що створювала графіку для багатьох голлівудських та британських картин, опублікувала відео, що показує роботу над своїм останнім проектом — фільмом «Ескобар» із Хав’єром Бардемом та Пенелопою Крус у головних ролях.

Двохвилинна нарізка показує, як ті чи інші сцени виглядали на знімальному майданчику та у фінальному варіанті картини.

Фільм «Ескобар» знятий за мемуарами журналістки Вірджинії Вальєхо, яка мала роман із наркобароном. Пара була дуже близькою, Вірджинія знала багато про бізнес Ескобара, а сам роман тривав майже п’ять років – з 1983 по 1987 роки.

Прем’єра фільму відбулася у 2017 році на Венеціанському кінофестивалі. Його режисер – Фернандо Леон де Араноа, титулований іспанець, багаторазовий призер премії Гойя та кінофестивалю в Сан-Себастьяні. Режисер не раз зізнавався, що коли задумав фільм, то одразу бачив у головних ролях Хав’єра Бардема та Пенелопу Крус.

У стрічці Фернандо Леона де Араноа пунктирно показано більше десяти років життя Пабло Ескобара — від його стрімкого зльоту до списків мільярдерів 1980-х років, коли наркокартелі налагодили масштабні постачання кокаїну в США, до 2 грудня 1993 року, коли той, хто переслідує владу і втратив вплив, Пабло Ескобар було вбито.

+