Віра Брежнєва: сексуальні фото

Колишня солістка групи ВІАгра, а нині посол доброї волі від ООН з питань СНІДу – Віра Брежнєва. Її сексуальні фото облетіли весь світ і стали одним із популярних запитів у пошукових системах інтернету.

Кар’єра Віри Брежнєвої

39-річна Віра Брежнєва (Галушка) багато часу віддає заняттям спортом та правильному харчуванню. Саме ці звички стали основою її прекрасної фігури. Мало хто пам’ятає, але Віра уродженка невеликого українського містечка Дніпродзержинська. У дитинстві вона захоплювалася спортом, відвідувала різні секції та зовсім не припускала, що зв’яже своє життя з музикою та російською естрадою.

Але, незважаючи на це, харизматична зовнішність та відмінні фізичні дані дозволили Вірі потрапити до однієї з найпопулярніших дівочих груп того часу. Сталося це у 2002 році.

Як видно з останніх фото, Брежнєва рік у рік стає лише привабливішим і успішнішим. Співачка та актриса кіно чудово знаходить симбіоз із фотографом, що видно з останніх фотографій.

Вдалі сексуальні кадри з останньої фотосесії на пірсі лягли на обкладинку знаменитого чоловічого журналу Максим. Окрему увагу отримала серія фото із занедбаного будинку. Тут модель блиснула своєю неповторною індивідуальністю і змогла навіть передати іскру веселощів у химерних позах під час зйомки.

Особисте життя Брежнєвої

У сексуальної Брежнєвої досить багато шанувальників, які постійно стежать за її інтимним життям. Відомо, що співачка була офіційно заміжня 2 рази. Має старшу доньку від відомого українського політика Віталія Войченка.

Друга дочка Віри була народжена вже в офіційному шлюбі з бізнесменом Михайлом Кіперманом. Подружжя розлучилося, як відомо, через підозри колишнього чоловіка у зраді. А з 2005 року актриса була у стосунках з одним із братів Меладзе.

З 2015 року сексуальна Брежнєва стала офіційною дружиною Костянтина Меладзе. Весілля пройшло тихо в одному з невеликих курортних міст Італії. Якщо судити з 50 останніх відвертих фото сексуальної попи з мережі, вдало злитого туди, життя з Меладзе йде Вірі тільки на користь, її краса доповнюється щастям, що не може не тішити шанувальників її творчості.

Залишається гадати, чи це була вдало спланована рекламна акція самою співачкою чи маркетинговий хід її чоловіка-продюсера. Адже, як відомо, будь-яка реклама йде на користь бізнесу. Будь вона навіть із сексуальним ухилом.

Вера Брежнева Вера Брежнева Вера Брежнева

Вера Брежнева секс

Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс

Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс

Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева секс Вера Брежнева Вера Брежнева секс

Вера Брежнева Вера Брежнева Вера Брежнева Вера Брежнева Вера Брежнева

+