Вийшов трейлер фільму «Гретель і Гензель» із зіркою фільму жахів «Воно»

Студія Orion Pictures випустила трейлер фільму жахів «Гретель і Гензель» – сучасної адаптації класичної казки. Головну роль у ній виконує Софія Лілліс, що прославилася після фільму про клоуна-убивцю «Воно».

Фільм є сучасною інтерпретацією класичної казки братів Грімм, яка розповідає історію хлопчика і дівчинки, яких батько заводить у лісову глушину. Таким чином батько намагається позбутися дітей. Після цього діти намагаються повернутися додому, однак зустрічають в лісі пряниковий будиночок. У ньому живе підступна відьма, яка їсть дітей. Хлопчика вона садить у клітку, щоб відгодувати його, а дівчинку змушує працювати по дому. Так триває протягом чотирьох тижнів. Після цього діти намагаються обдурити відьму і втекти. Однак зробити це зовсім не так просто, як здається.

Також у картині зіграли Сем Лікі, Чарльз Бабалола Еліс, Кріге Джессіка де Гау, Лоріс Харрісон. Режисером картини виступив Осгуд Перкінс, а сценаристом – Роб Хейз.

Прем’єра намічена на 31 січня.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери фільму жахів «Тихе місце», головну роль в якому виконала Емілі Блант, а також детективного трилера «Жінка у вікні» з Емі Адамс.

+