З 31 травня в українських кінотеатрах стартує прокат голлівудської комедії «Красуня на всю голову». Стрічка розповідає про пишнотілу дівчину на ім’я Рене. Її мета полягала в тому, щоб за всяку ціну схуднути: вона пробувала всілякі дієти, займалася фітнесом…

Після падіння з велотренажера, в результаті чого Рене сильно вдарилася головою, її накриває аномальна впевненість в тому, що тепер вона просто чарівна. Але ось у чому проблема – в очах інших людей вона ні краплі не змінилася.

Виконавиця головної ролі Емі Шумер погодилася знятися в цій комедії, практично не роздумуючи. Надії і сподівання героїні відкрили перед актрисою практично безмежні комедійні можливості донести до широкої аудиторії ідею про бодіпозитив.

«У цьому фільмі мені дуже сподобалася головна ідея. Вона відмінно передає те, що я намагаюся донести аудиторії. Я завжди хотіла смішити людей, піднімати настрій публіці, і історія фільму була створена саме для цього», – розповідає Шумер. Крім того актриса постійно брала з собою на зйомки улюблену собаку, яку можна побачити в стрічці.

Спочатку, фільм повинен був мати Рейтинг R – «Глядачі до 16 років можуть дивитися картину лише в супроводі батьків», але творці перемонтували картину, щоби зробити її доступною для більш широкої аудиторії. Кінцевий варіант отримав віковий ценз PG-13.

У стрічці з’являються знамениті топ-моделі Емілі Ратажковскі і Наомі Кемпбел.