У новій серії «Світу навиворіт» Дмитро Комаров потрапить в древнє китайське плем’я Мяо

Уже сьогодні, 9 вересня, о 22.45 на глядачів каналу «1+1» чекає нова серія популярного тревел-шоу «Світ навиворіт». У продовженні китайського сезону Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв вирушать вивчати кунг-фу в незвичайну школу бойових мистецтв, а також побувають в гостях у найдавнішого племені Мяо.

Китаю протягом всієї історії доводилося захищати свої кордони і вступати в тривалі війни, щоб завоювати звання наддержави. Як наслідок, китайці споконвіку виховували в собі надлюдські здібності тіла і духу, що продовжують робити навіть сьогодні в закритих школах бойових мистецтв.

Цього разу Дмитро Комаров потрапить в одну особливу школу, де практикують унікальний вид спорту, якого немає більше ніде в світі – суміш кунг-фу, реслінгу і кориди. Такий незвичайний мікс бойових мистецтв відроджує давню китайську традицію – боротьбу голими руками проти бика. А китайським тореадорам доводиться бути не тільки неперевершеними фізично, а й неймовірно сміливими.

За традицією програми, Дмитро Комаров стане учнем школи – ведучий познайомиться з найкращими бійцями і разом з ними спробує освоїти мистецтво кунг-фу. Але чи вийде у мандрівника вийти на арену і голими руками покласти на лопатки справжнього бика, глядачі побачать в новій серії.

Після вражаючих пригод з бійцями кунг-фу команда «Світу навиворіт» вирушить до найзнаменитішого в Китаї племені Мяо, яке живе високо в горах. Хоча цієї народності давно торкнулася цивілізація, але вони до сих пір зберігають шокуючі традиції предків – носять на голові роги биків, перуки з волосся померлих предків і зберігають удома труни.

«Носити волосся покійних предків – давня традиція Мяо. Волосся є головною цінністю всього роду. Кожна жінка збирає своє волосся в перуку, яку потім передає доньці – і так відбувається з покоління в покоління», – розповість Дмитро Комаров.

Ведучий перевтілиться в члена племені і разом з ними приготує традиційну українську страву, яку Мяо ще ніколи не куштували.

+