Дивовижні комахи: Приголомшлива макрозйомка жуків

Знімки популярного фотографа Мофіда Абу Шалви здобули широку популярність завдяки його чудовій макрозйомці комах. Таке специфічне заняття він вибрав завдяки дитячим страхам, пережитим у зв’язку з повзучими істотами, і сьогодні він є одним із найтитулованіших фотографів і дослідників, які використовують об’єкти фотоапарата для того, щоб показати всім прихований світ комах.

Більшу частину своєї роботи фотограф Шалва зосередив на жуках-скарабеях, про них він написав безліч статей. Використовуючи макрозйомку, фотограф розбирав комах на дрібні деталі, показавши всьому світу, наскільки вони красиві.

На увагу заслуговує червоний пальмовий довгоносик, личинки якого виділяються іржаво-червоним відтінком. Вони здатні викопувати нори у пальмових шарах, завдовжки вони становлять до метра. Таким чином, рослина зрештою просто вмирає.

Ще одна комаха, яку варто розглянути окремо – це мідний квіткоїд. Квіткові жуки – це та група, до якої він належить, вони ж жуки-скарабеї, які у дорослому віці вживають частини різних рослин. Незважаючи на те, що в цьому сімействі існує кілька цікавих видів, більшість із них таки мешкає в районах Індії та Австралії, а також у Малайзії та Індонезії.

Ще один жук, на якого варто звернути увагу, це комаха зі складною назвою Прозопокоілус астакоідес. Його більше знають як того ж жука-оленя. Основною відмінністю його є значних розмірів нижня щелепа і блискучий металевий ріг червоного, коричневого, фіолетового, зеленого і синьо-чорного кольору. Для самців жуків даного типу характерне велике тіло в порівнянні з іншими частинами тіла. При цьому екзоскелет його яскравіший і блискучий.

Федим Зебуан – ще один довгастий жук середніх розмірів. Для нього характерний металевий відтінок із золотою основою. Якщо це самець, то у нього є роги з помітними виступами, не тільки на голові, а й на передній частині спинки. Ноги у жуків цього типу досить стрункі, зовні самці мають витягнуті передні лапи і роги на голові. Саме з їх допомогою вони ведуть боротьбу за самку, що сподобалася.

Дикраноцефалус уолліхи – ще один незвичайний жук, забарвлення якого оксамитове, зеленувато-золотисте. Його можна дізнатися за яскраво вираженими червоними кольорами рогами, що нагадують роги північного оленя.

Жук цього типу також відомий як жук-олень. Розміри його середні, рідко коли він сягає понад 32 мм.

красивые насекомые прекрасные жуки Мофид Абу Шалва фото жук

красивый жук жук Макросъёмка Красивые насекомые Удивительные насекомые

насекомые

+