У Північній Америці мріють зняти фільм про фінал Кубка Канади-1987

Організація Hockey Canada, одна з найавторитетніших національних хокейних федерацій, ініціює зйомки фільму, який буде присвячений знаменитій фінальній серії між збірними СРСР та Канади у фіналі Кубка Канади 1987 року. Тоді радянські хокеїсти ще не грали у НХЛ – так, як це відбувається зараз. Поєдинки «Великого шоу» мають величезний успіх і серед тих фанатів, які укладають парі на зустрічі заокеанських франшиз. При цьому беттори зазвичай вибирають БК із широким розписом – такі, як BC Game. Докладніше про неї дізнатися можна тут.

Три поєдинки фінальної серії між командами СРСР і Канади вважаються віхою в історії хокею, і протистоянням, в якому зійшлися легендарні гравці. Багато фахівців говорять про те, що це три найкращі поєдинки в історії хокею взагалі. У фінальній серії до двох перемог у першому матчі перемогла збірна СРСР (6:5 в овертаймі), а потім двічі виграла Канада (6:5 в овертаймі та 6:5), забравши у підсумку приз.

Hockey Canada вважає, що цю серію потрібно екранізувати. Цікаво, що про матчі між СРСР та Канадою у 1987 році, знято безліч документальних фільмів, але немає жодного художнього. У Північній Америці хочуть нівелювати цей прикрій недогляд.

+