Найпопулярніші функції онлайн-слотів

Сучасні слот-гравці очікують, що слоти Virgin pay by phone bill будуть оснащені стандартними функціями та бонусами, все інше буде розчаруванням. Це тому, що бонусні раунди та спеціальні функції були частиною слот-ігор протягом багатьох років, і ті, хто відкрив ці ігри онлайн, не знають жодної різниці.

У слотах постійно з’являються нові функції, і це робить ці ігри цікавими. Те, що робить найкращу функцію, залежить від особистого смаку, хоча розробники слотів уважно стежать за функціями та бонусами, які особливо популярні серед гравців слотів, і створюють їх у кожному новому випуску.

Основні особливості гри

Основна гра слота не є найцікавішою частиною цих ігор, натомість це вступ до гри та тем у ній. Було введено спеціальні функції, щоб пожвавити ці базові обертання, поки гравці чекали, щоб запустити бонусний раунд. Тепер вони стали основною частиною нових випусків слотів. Не всі слоти мають особливі функції в базовій грі, і це включає такі класики, як Cleopatra, Book of Ra та Book of Dead. Однак ці функції є бажаним доповненням, оскільки вони можуть збільшити шанси на виграш, навіть якщо бонусний раунд не відбудеться.

Слоти і Wildи

Незалежно від того, чи це базове обертання, чи бонус, Wildи надзвичайно важливі у світі слотів. Вони імітують інші символи і, отже, створюють виграшні послідовності, навіть якщо є нестача відповідного символу. Wildи стали більш креативними і тепер доступні в різних формах, таких як Stacked Wilds і Sticky Wilds. Усе це та багато іншого робить слот-ігри з функціями, побудованими на Wilds, за якими варто погонитись.

Такі ігри, як The Hand of Midas, використовують Sticky Wilds у бонусному раунді, але незвичним тут є те, що Wildи, які випадають на барабанах, можуть бути одинарними, подвійними або потрійними, які додають до множника, який збільшується з кожним обертанням. Це захоплююча функція, щоб спостерігати в дії, і вона варта того, щоб погонитись.

Класика Microgaming

Два класичні слоти з архіву слотів Microgaming мають функцію символу Wild в основі своїх базових ігор. Immortal Romance і Thunderstruck II містять функцію, яка перетворює всі барабани в дикий стан. Обидва дуже схожі один на одного, але мають різні назви. У Immortal Romance ця функція відома як Wild Desire, тоді як Thunderstruck II називає її Wild Storm. Обидва випадкові барабани перетворюються на Stacked Wilds, вибрані позиції барабанів і кількість створених диких барабанів є життєво важливими для результату.

Інші визначні функції слота

Новіші функції слот-ігор включають механізм джекпоту Fire Blaze, який включає в себе спеціальні символи слота, як правило, кулі з грошовими сумами, що відображаються в них, або золоті зірки, які вказують на міні-, малий, великий або великий джекпот, змішаний зі стандартним слотом. символи. Щоб запустити бонусний раунд повторного обертання, гравцям потрібно висадити 6 або більше.

Збір грошових призів під час бонусного раунду також популярний, і цю функцію можна побачити в дії під час гри в ігрові автомати на основі риболовлі, такі як Fishing Frenzy. Вам потрібен сам Рибак, щоб отримати грошові призи, щоб він міг зібрати їх усі та додати до банкролів гравця в казино.

ЧИТАТИ ЩЕ

Друк на крої: персоналізація одягу на новому рівні

У світі моди та брендингу друк на крої відкриває нові горизонти для створення унікального одягу. Ця технологія дозволяє наносити зображення на деталі одягу до їх...

Смартфон чи фотоапарат: що вибрати для якісних знімків

Сучасні телефони отримують багато корисних функцій та поєднують можливості різних пристроїв. Вони мають диктофон, секундомір, плеєр, а також фотоапарат. Однак питання чи може камера смартфона...