Шостого червня в український кінопрокат вийде стрічка «Люди Ікс: Темний Фенікс». Американський супергеройський фільм на основі коміксів від Marvel став дванадцятим з кіносерія «Люди Ікс». Розповідаємо цікаві факти про фільм.

Про що фільм Темний Фенікс

Фантастичний бойовик «Люди Ікс: Темний Фенікс» розповідає про найсильнішого мутанта среди Людей Ікс. Вперше героїня Джин Грей з’явилась на сторінках коміксів. Це сталось у 1963 році. ЇЇ творцями вважаються Стен Лі та Джейк Кірбі.

Дія фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс» розгортається через 10 років після подій блокбастера «Люди Ікс: Апокаліпсис». Чарльза Ксав’є – лідер школи для мутантів. Його амбіції ростуть з неймовірною швидкістю, тому Чарльз відправляє своїх учнів на все небезпечніші та екстримальніші місії. 

Під час виконання однієї з них команда супергероїв опиняється в космосі. В результаті сплеску сонячної енергії в Джин Грей пробуджується зловісне альтер-его Фенікс. Тепер персонажі опиняються перед вибором між життям товаришки і всього населення Землі.

Режисер фільму Темний Фенікс

Постановкою картини займався сценарист і продюсер Саймон Кінберг ( «Люди Ікс: Остання битва», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Дедпул», «Фантастична четвірка», «Містер і місіс Сміт»).

Темний Фенікс
Темний Фенікс

«Темний фенікс» стане дебютною роботою в режисерській кар’єрі Кінгберга.

Творці проекту обіцяють, що «Темний Фенікс» буде однією з найстрашніших і найпохмуріших глав саги. 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Виконавці головних ролей Темний Фенікс

До виконання своїх ролей повернутися актори, що знімалися у попередніх серіях франшизи – Джеймс Макевой, Дженніфер Лоуренс та інші. 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Новачком у акторському складі буде Джессіка Честейн. 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Роль молодої Фенікс виконає Софі Тернер, а героїню у дитячі роки зіграє 9-річна Саммер Фонтана.

Створення фільму Темний Фенікс

Зйомки почалися 28 червня 2017 року Монреалі під робочою назвою «Підлітковий дух». 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

В кінці червня 2017 року Еван Пітерс і Ламар Джонсон приєдналися до акторського складу. 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Зйомки завершилися 14 жовтня 2017 року.

Цікаві факти про фільм Темний Фенікс

«Люди Ікс: Темний Фенікс» – перший фільм у всесвіті «Людей Ікс», поставлений на студії 20th Century Fox, в якому не з’явиться Хью Джекман в ролі Росомахи.

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Джессіка Честейн вперше зіграла у фільмі кіновсесвіту Marvel. До цього вона відмовлялася від ролі в «Залізній людині 3» (2013) і в «Людині-мурасі» (2015).

Ханс Циммер неодноразово заявляв що більше не писатиме музику для супергеройських фільмів, проте Саймон Кінберг переконав його зробити це ще раз для «Темного Фенікса».

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Цікаво, що «Темний Фенікс» повинен був вийти на екрани ще 2 листопада 2018 року, але зіткнувся з перенесенням дати прем’єри. 

Темний Фенікс
Темний Фенікс

Це було пов’язано з великими повторними зйомками матеріалу, які призвели до затримок. Непросте рішення виникло при цьому вже на стадії постпродакшену.