СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків: названо дату прем’єри серіалу

Уже 19 жовтня о 20:45 глядачі «1+1» побачать прем’єру нового сезону сімейного комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки» про життя двох родин – багатої та бідної, яких об’єднують не тільки схожі прізвища, а й події 17-річної давнини, коли їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Перший сезон проекту з успіхом пройшов минулої осені, одразу завоювавши любов та увагу глядачів. А герої серіалу з’ясували, що представники різних соціальних прошарків насправді можуть мати однакові турботи, захоплення, приводи для сміху чи смутку.

За сюжетом нового сезону, який вийде під назвою «СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків», у родинах відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

У продовженні україномовного серіалу на глядачів чекає багато цікавих несподіванок. Зокрема, у комедії з’явиться справжній тигр. За словами творців проекту, він уже багато разів знімався в кіно, але, оскільки тварина дика, йому приділили максимум уваги. Зміну підлаштували під тигра, зняли з ним усі необхідні сцени, і тільки потім взялись до роботи над іншими запланованими кадрами.

СидОренко-СидорЕнко

Дід, роль якого виконує актор Лев Сомов, у новому сезоні не тільки знову закохується, а й активно цікавиться захопленнями сучасної молоді. Наприклад, за сюжетом, він їздить на сігвеї. До зйомок у серіалі актор ніколи не мав справи з електросамокатом. Та спеціально для проекту навчився на ньому їздити і не потребував допомоги каскадера.

Олександра Суржикова глядачі побачать у новому образі – з бородою. Проте такі зміни зовнішності стали не бажанням оновити стиль, а результатом депресії його героя Олександра СидОренка, пов`язаної з фінансовими проблемами.

У другому сезоні на героїв серіалу чекають нові проблеми, перемоги і безліч комічних моментів, в яких глядачі проекту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

«Телеглядачам буде цікаво спостерігати, як блискуче сім’ї Сидоренків виходять з різних незручних ситуацій», –  говорить виконавиця ролі Ольги СидОренко Олеся Власова. Подібною сценою інтригує також Євген Шекера (у серіалі – Рома): «В одній із сцен всі члени родини проходять через одну і ту ж ситуацію. І це дуже смішно та варто побачити, адже реакція кожного героя непередбачуваня і безцінна».

А головне завдання сімей Сидоренків – показати глядачам, що іноді вдалий жарт – це кращий спосіб вирішити конфлікт.

+