СидорЕнки-СидОренки: Михайло Кукуюк та Назар Задніпровський приєдналися до серіалу

Вже зовсім скоро «1+1» покаже продовження комедійного серіалу «СодорЕнки-СидОренки». Глядачі побачать вже улюблених героїв проекту у неочікуваних та екстремальних ситуаціях, а також познайомляться з новими персонажами. Зокрема, стало відомо, що окремі ролі виконають українські актори Михайло Кукуюк та Назар Задніпровський.

У новому сезоні комедійного серіалу, який вийде під назвою «СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків», зірка «Танців з зірками-3» та «Свінгерів» Михайло Кукуюк постане в образі бізнесмена і спробує відкрити спільну з Олександром СидОренко справу. Також роль у комедії виконує зірка «Великих Вуйок» і «Скаженого весілля» Назар Задніпровський. За сюжетом, він стане сусідом Сидоренків, придбавши ділянку поблизу будинку бідної родини.

СодорЕнко-Сидоренко

«У нас із Сидоренками буде чимало комічних ситуацій. Особливо після витівок Петра. І клопоту ці родини мені теж завдадуть. Та поміж кумедними суперечками й неочікуваними пригодами, глядачам буде цікаво спостерігати за особистими переживаннями мого персонажа. Адже у нього зявляться ніжні почуття до однієї з героїнь серіалу. А чи стануть вони взаємними, дивіться вже після премєри», – розповідає Назар Задніпровський.

Нагадаємо, за сюжетом другого сезону україномовного серіалу, Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а Олександр СидОренко не полишає спроб знову стати заможним та успішним. Про свою справу мріють і Леся та Оля, проте аж занадто різні погляди і смаки жінок створюють перепони на шляху до реалізації задуманого. На героїв серіалу чекають нові проблеми та перемоги і безліч комічних ситуацій, в яких глядачі проекту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

СодорЕнко-Сидоренко
СодорЕнко-Сидоренко

У новому сезоні родинного серіалу «СидорЕнки-СидОренки» грають вже знайомі та улюблені актори, серед них – Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено, Теміко Чічінадзе, Мирослава Філіпович та інші. Також одну з ролей виконує чарівна та спокуслива українська модель і співачка Даша Астаф’єва.

+