Стало відомо, в яких фільмах був знятий справжній секс

Ні для кого не секрет, що еротичні сцени в голлівудських фільмах здатні викликати справжню бурю емоцій. Воно й не дивно, адже режисери зізнаються, що іноді між акторами на знімальному майданчику справді є секс.

Деякі фільми Ларса фон Трієра шокують своєю відвертістю та реалістичністю. Однією з таких робіт є «Німфоманка» (2013). Картина просто рясніє еротичними сценами. І оскільки режисер дуже хотів, щоб у його фільмі був лише справжній секс, ним зайнялись порноактори. Хоча Шайа ЛаБаф погодився зніматись в інтимних сценах без дублера.

У фільмі “Антихрист”(2009), який виділяють в окремий жанр еротичного хоррору, фон Трієру вдалось обійтись без допомоги дублерів.

Ще одним фільмом в якому сексуальні сцени видаються вкрай реалістичними є стрічка Климента Вірго “Спи зі мною”(2005). І актори Лорен Лі Сміт та Ерік Бальфур – зізнаються, що вони не симулювали.

Про відсутність симуляції зізнається і Роберт Паттінсон. Для більшої правдивості він мастурбував в одній зі сцен фільму «Відлуння минулого» (2008). Він переконаний, що його обличчя під час оргазму запам’ятається на віки.

Справжня еротика присутня також у фільмі «Калігула» (1979). Цікаво, що відверті сцени у фільм додав не режисер, а продюсер – видавець порнографічного журналу “Пентхаус” Боб Гуччіоне.

Провалився на Каннському кінофестивалі та отримав масу негативних відгуків від глядачів фільм «Коричневий кролик» (2003). А все через реалістичність орального сексу між головними героями.

Фільмом, де кожен оргазм справжній стала картина Джона Кемерона Мітчелла “Клуб” Shortbus ” (2006). Про це він зізнався ще на прем’єрі.

 

 

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....