Array

Сонячні інвертори для зеленого тарифу: критерії вибору перетворювача для пасивного доходу

Тарифи на електроенергію, вироблену за допомогою Сонця називають “Зелений”. Він дозволяє забезпечувати будинок енергією, а її надлишок продавати державі. Українським громадянам пропонується одна з найвищих ставок у Європі, завдяки чому щорічний дохід від домашньої СЕС варіюється від 3 775 до 5 663 євро. Тільки перед підключенням до програми потрібно подбати про купівлю якісного обладнання, включно з сонячними інверторами для зеленого тарифу, які виробляють змінний струм із постійного. Від якості пристрою безпосередньо залежить ефективність споруди, відповідно, щорічний дохід.

Які обрати вигідні сонячні інвертори для зеленого тарифу

Перспектива пасивного заробітку з паралельним забезпеченням електроенергією власного домогосподарства вельми приваблива. Однак спершу потрібно подбати про купівлю обладнання для створення стабільно функціонуючої домашньої СЕС. Особливу увагу слід звернути на тип перетворювача, адже від нього залежать доступні способи розпорядження отриманою енергією.

Які обрати вигідні сонячні інвертори для зеленого тарифу

Сучасні онлайн-магазини продають сонячні інвертори для зеленого тарифу трьох видів:

  • Автономні (Off Grid) ─ перетворюють сонячну енергію на електрику для заряджання акумуляторних батарей;
  • Мережеві (On Grid) ─ забезпечують можливість приєднання до електричної мережі, працюючи синхронно із загальною системою електроживлення;
  • Гібридні (Hybrid) ─ об’єднують функції автономного і мережевого інвертора, даючи змогу використовувати енергію з панелей, батарей або мережі залежно від умов.

Якщо плануєте лише продавати енергію, слід придбати мережеві інвертори для сонячних батарей під зелений тариф. Якщо хочете і забезпечити будинок електроенергією, і отримувати пасивний дохід, тоді знадобляться гібридні перетворювачі.

На що звертати увагу під час вибору інвертора для сонячної панелі

В інтернет-магазині Voltmarket є десятки перетворювачів від відомих виробників з офіційними гарантійними зобов’язаннями. Для пошуку по каталогу зручно використовувати фільтри і сортування. А під кожен інвертор для сонячної панелі розроблена сторінка з докладним описом і технічними характеристиками.

На що звертати увагу під час вибору інвертора для сонячної панелі

Такий підхід істотно спрощує вибір відповідного пристрою. Вам достатньо перейти на сайт https://voltmarket.ua/ і вивчити відповідні інвертори для сонячних електростанцій, спираючись на такі параметри:

  • потужність (Вт) ─ максимальна сумарна кількість енергії, споживана пристроями, плюс запас у 25-30%;
  • форма вихідної напруги ─ квазісинусоїда, чиста або прямокутна синусоїда. Найкращим варіантом є правильна синусоїда, оскільки індуктивні навантаження не працюють із прямокутною, а серед квазімоделей багато неякісних;
  • безпека ─ обов’язковий захист від надмірного навантаження, короткого замикання, відключення фаз, перегріву;
  • коефіцієнт корисної дії (ККД) ─ визначає кількість ефективно витраченої енергії. Оптимальний ККД – 95-97%.

Вищеописані параметри допоможуть купити інвертор для сонячної панелі, що ідеально підходить для підключення до державної програми. Якщо ж виникнуть питання, звертайтеся до служби підтримки Voltmarket: консультанти з електротехнічною освітою і величезним досвідом допоможуть підібрати найкращі перетворювачі з урахуванням Ваших побажань.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

ЧИТАТИ ЩЕ

Відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт “Україна”: минуле й майбутнє країни, на землях якої зійшлися найбільші світові цивілізації»

12 грудня 2023 року  о 16:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою вул. Грушевського Михайла, 1 відбудеться відкрита лекція Данила Яневського «Проєкт...

Різновиди брекетів та як відбувається їх встановлення

Брекети – це елементи ортодонтичної системи, за допомогою яких виправляють прикус та вирівнюють зуби. Пристрій являє собою кріплення, які фіксуються на поверхні кожного зуба з...