Сьогодні, 14 квітня, на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нового шістнадцятисерійного фільму Семена Горова «Останній москаль».

Стрічка розповідає про мажорного хлопця з Москви Валеру Дмитрука. Його заможний батько зник у Туманному Альбіоні, і хлопець змушений рятуватись від працівників ФСБ і мафії. Тоді Валера випадково дізнається про існування дядька Івана, рідного брата батька.

Без закордонного паспорта і з сотнею доларів у кишені Валері лишається тільки одне – знайти дядька і сховатися в нього, поки батько не «залагодить справу». Так юнак опиняється в гуцульському селі. Тепер у нього два виходи: змінитися самому або змінити гуцулів…

Головну роль у стрічці зіграв російський актор Ігор Скрипко. Разом із ним у комедії можна буде побачити Юрія Горбунова, Володимира Горянського, Назара Задніпровського, Галину Безрук та ін.

«Мені багато чого доводилося робити: мій герой і з даху падав, і зі скелі. Правда, замість мене падав каскадер, але коли знімали великі плани, то над скелею висів я. А я, як і мій герой Валера, панічно боюся висоти. Але виходу не було. Поки знімали цю сцену, я згадав всі молитви, які знав. Паніка не відпускала навіть при усвідомленні, що мене страхують 33 людини і нічого зі мною статися не повинно», – згадує виконавець головної ролі.