10 затишних фільмів для перегляду восени

Осінні вечори — час для перегляду кінострічок. Теплі ромкоми, забавні комедії та зворушливі мелодрами – у списку ми об’єднали найкращі фільми, які чудово підійдуть для атмосферного сезону.

Коли Гаррі зустрів Саллі

Ця мелодрама була відзначена Британською академією за найкращий сценарій і точно припаде до душі любителям осінньої атмосфери. У центрі сюжету – пара, знайомство якої 12 років тому почалося з невдалого побачення. Клітчасті пальта, жовте листя Центрального парку та зворушливі кадри – ідеальне поєднання.

Суспільство мертвих поетів

Ця кінокартина буквально поклала основу естетики «Дарк академії». Фільм розповідає про приватний пансіонат для юнаків, зі своїми мріями, амбіціями, захопленнями, які об’єднані любов’ю до творчості, театру та літератури.

Бойфренд із майбутнього

Ромком Річарда Кертіса стане ідеальним доповненням до теплих осінніх посиденьок із пледом та чаєм. Кінострічка розповідає про незвичайну, трохи фантастичну історію кохання — юнака, який може переміщатися в часі, зустрічає дівчину в тихому англійському пабі та розуміє, що вона — точно його доля.

Осінь у Нью-Йорку

Кінострічка 2000 року з Вайноною Райдер та Річардом Гіром нікого не залишить байдужим. Сцени, зняті в Центральному парку та на осінніх вулицях галасливого, але затишного Нью-Йорка чудово накладаються на зворушливий сюжет. У фільмі можна побачити, як змінюється ставлення до поняття щастя досвідченого та зрілого власника ресторану після зустрічі із чарівною юною дівчиною.

Будинок біля озера

Ще один фантастичний фільм у добірці найкращих осінніх кінокартин розповідає про пару, яка пов’язана місцем – естетичним будинком біля озера. Закохані живуть у різних часах, але знаходять зв’язок через листування. Це кіно передає атмосферу перших листопадових днів, коли ось-ось випаде сніг, а з дерев злетять останні листи.

 

Посмішка Мони Лізи

Фільм Майка Ньюелла з Джулією Робертс у головній ролі можна назвати жіночою версією «Товариства мертвих поетів». Кінокартина розповідає про вчительку в жіночому пансіоні, яка вчить своїх підопічних не просто розуміти тексти з підручників, а мислити та жити вільно, замислюватись про справді важливі речі. Притаманна фільму атмосфера різнокольорових пальт, заміських осінніх садів, стосів книг шалено надихає.

Одержимість

Історія любові, що неймовірно затягує, викликає бурю емоцій. Точно показане почуття пристрасті, що штовхає на безумства, керує не лише героями, а й загальною картинкою фільму з дуже затишним та атмосферним музичним супроводом.

Якщо я залишусь

Якщо не знаєте, як викликати почуття приємної меланхолії, обов’язково подивіться цей фільм. Головній героїні, яка вижила після аварії, в якій загинули її близькі, потрібно зробити вибір. Дівчина може піти з життя разом з членами сім’ї, які завжди були її підтримкою, або прийти до тями з метою знайти сенс існування в чомусь іншому.

Вам лист

Цей фільм про тих, що мають тісний ментальний зв’язок, але при цьому в реальному житті двох зовсім незнайомих людей, має вкрай теплу осінню атмосферу. Книжкові полиці, магазини, оформлені до Хеллоуїна, і милі повідомлення, що інтригують – все це можна знайти в кінокартині для спокійного вечора з близькими та друзями.

ЧИТАТИ ЩЕ

Лучшие фильмы о любви: 10 романтических лент

Романтическое кино никогда не теряет своей актуальности. Романтические настроения греют душу в любом возрасте, в любую погоду и в любое время суток. Фильмов об отношениях...

Лучшие боксеры мира: Топ-10 бойцов современности

Мы представляем рейтинг лучших боксеров из разных стран. Но хотим обратить ваше внимание – все рейтинги относительны, даже если брать конкретные достижения, весовую категорию, разряд....

Сексуальные военные: 8 фильмов про красавчиков в форме

Фильмы о военных часто привлекают внимание зрителей своими захватывающими сюжетами, эмоциональной напряженностью и героями, которые олицетворяют силу, мужество и преданность. Когда к этим качествам добавляется...

Лучшие романтические фильмы для подростков

Романтические фильмы о подростковой жизни пользуются популярностью на протяжении всей истории кино. Данный жанр остается востребованным несмотря на дату выхода конкретной киноленты, а потому можно...