Разве можно мечтать о большем
Разве можно мечтать о большем

У суботу, 24 жовтня, о 17:00 відбудеться прем’єра чотирисерійного фільму «Хіба можна мріяти про більше» виробництва компанії FILM.UA та каналу «Україна».

Мрію скромної медсестри Ксенії про прекрасне життя в новому місці з коханою людиною несподівано розбиває звістка про важку хворобу її мами. Дівчина змушена скасувати свій переїзд за кордон і шукати гроші на дорогу операцію. Залишившись одна, без житла і без роботи, вона намагається зробити все, що їй до снаги. І щоб заробити гроші на операцію для матері, Ксенія наймається в дім до багатої вдови Ольги Болгової. Нове місце і його мешканці спочатку лякають її, але поступово Ксенія звикає. Та дівчина навіть не здогадується, в яку небезпечну гру її втягнули.

Головну роль у проєкті виконала акторка Олександра Сизоненко.

«Цей проєкт для мене – ковток свіжого повітря після довгих місяців карантину. У нас була дуже дружна і професійна група, зйомки пройшли дуже легко і тепло. Сподіваюся, ту любов, з якою ми робили цей проєкт, відчують і глядачі», – зазначає акторка.

Також у фільмі знялися Сергій Дзялік, Ірина Веренич-Островська, Влад Нікітюк, Оксана Архангельська, Єва Шевченко-Головко, Олександр Крючков, Кирило Нікітенко, Ірина Бібік та інші актори.

Разве можно мечтать о большем
Разве можно мечтать о большем

За словами режисера-постановника картини Олексія Єсакова, незважаючи на щільний графік і стислу кількість знімальних днів, команда дуже старалась зробити справжнє кіно – щире, душевне і наповнене любов’ю.

«Наш фільм – це і добра казка, і сумна історія про слабкі сторони сильних людей. Про те, що важливі рішення, прийняті проти волі свого серця, можуть мати сумні наслідки. Але якщо вчасно визнати свої помилки, у людини є шанс все виправити, – говорить режисер Олексій Єсаков. – Актори часто підходили до мене і на вушко захоплено шепотіли, що бачать, як всі працюють на результат і як горять наші очі, незважаючи на непростий графік, нічні зміни та інші складнощі, які в такій команді і складнощами не здавалися».

Оператор-постановник – Максим Шкрід. Автори сценарію – Ліка Турлук, Анастасія Лодкіна. Автор ідеї – Максим Бернадський. Продюсери – Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Тетяна Носенко, Кирило Горобець. Зйомки проходили в Києві та Київській області влітку 2020 року.