Принцип насолоди
Принцип насолоди

У рамках 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що триватиме з 12 по 20 липня, кінокомпанія Star Media презентує два нових телесеріали власного виробництва. Гостросюжетний детектив «Принцип насолоди», створений у копродукції трьох країн, а також сімейну комедію з українським колоритом «Подорожники». Ці серіали є одними з найочікуваніших прем’єр нового телесезону. Їх допрем’єрні покази плануються в Одесі 18 липня за участю режисерів, продюсерів і акторів.

«Принцип насолоди»

Початок презентації: 14:30

Місце: кінотеатр «Родіна» (Одеса, вул.Мечнікова, 104)

Десятисерійний нуарний детектив створено в копродукції трьох країн: України (Star Media), Польщі (Apple Film Production і Canal +), а також Чехії (Czech TV).

Все починається на одеському пляжі, де теплим літнім вечором знаходять оголене тіло молодої дівчини. Згодом ідентичні вбивства відбуваються у Варшаві і Празі, де поліція знаходить тіла убитих з аналогічними каліцтвами. Слідчі з різних країн прослідковують у цих злочинах однаковий почерк. Це змушує їх об’єднати зусилля для того, щоб відшукати холоднокровного вбивцю.

Ключові ролі в картині зіграли Малгожата Бучковська («Вольта»), Карел Роден («Перевага Борна»), Станіслав Боклан («Слуга народу»), Сергій Стрельніков («Чуже життя») і Дар’я Плахтій («Стрімголов»).

«Принцип насолоди» включено до паралельної програми Одеського кінофестивалю «Серіали!». Цю секцію кінофоруму присвячено багатосерійним стрічкам, які можна переглянути не тільки на широкому екрані, але й за кілька місяців до їх телепрем’єри. В цьому році до цієї програми увійшло п’ять серіалів із різних країн Європи.

Як створювався міжнародний серіал «Принцип насолоди», в яких країнах він вийде на екрани, а також про інші цікаві факти під час презентації на Одеському кінофестивалі розкажуть його українські продюсери Влад Ряшин, Олексій Терентьєв і польський режисер Даріуш Яблонський.

Прем’єра  серіалу «Принцип насолоди» відбудеться незабаром на телеканалі «1+1».

Принцип насолоди
Принцип насолоди

«Подорожники»

Початок презентації: 17:00

Місце: кінотеатр «Мультиплекс» (Одеса, вул. Генуезька, 5/2)

Сім’я Рудих, на чолі з Іриною, мала прекрасний сімейний бізнес на житомирській трасі – ресторан “Подорожник”, і вже багато років мріяла про його розширення. День у день, рік у рік сім’я збирала гроші на придбання ще одного мотельно-ресторанного комплексу.  Але…

В довгоочікуваний день Х до Житомира із самого серця Мілану приїжджає Сусанна Форці та купує цей мотельно-ресторанний комплекс раніше. А приїжджає вона не сама, а зі своїм чоловіком-італійцем Маріо – мішленівським шефом з двома зірками. І тут спалахує буревій конкуренції між двома ресторанами – Подорожником та Пьянтаджинне, двох кухонь – українською та італійською, та двох суперниць ще з часів шкільної парти – Ірини та Сусанни. А поки ресторатори били горщики, серця їх дітей, Ані та Алекса, зв’язав між собою амур, і тепер на житомирській трасі вирують справжні шекспірівські пристрасті, що приправлені якісним гумором.

Головні ролі в стрічці зіграли Олеся Жураківська, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Наталя Сумська, Віктор Андрієнко, Любомир Валівоць, Клавдія Дрозд-Буніна,  Олександр Рудинський, Дем’ян Шиян, італійський актор Алессандро Демченко, а також зірки «Вар’ятів» – Володимир Жогло і Володимир Ковцун

На Одеському кінофестивалі презентують промосерію 16-серійного серіалу його продюсери Влад Ряшин і Галина Храп ко, режисер-постановник Володимир Харченко-Куліковський, а також актори Ірма Вітовська і В’ячеслав Довженко.

Серіал «Подорожники» стартує в ефірі «Нового каналу» 9 вересня.

Подорожник
Подорожник