«Мои мысли тихие»
«Мои мысли тихие»

На YouTube-каналі кінофестивалю в Карлових Варах з’явився трейлер комедії Антоніо Лукича «Мої думки тихі». Ця картина отримала приз журі в паралельній конкурсній програмі кінофесту «На Схід від Заходу».

Стрічка розповідає про молодого звукорежисера Вадима. Після серії невдач на роботі і в особистому житті він отримує шанс почати життя з чистої сторінки. Хлопець отримує замовлення записати голоси тварин на Закарпатті. За допомогою цього проекту Вадим намагається виїхати з України в Канаду.

Головні ролі в картині виконали Ірма Вітовська («Брама») і Андрій Лідаговський. Останній зіграв в короткометражній стрічці Антоніо Лукича «У Манчестері йшов дощ». А «Мої думки тихі» став повнометражним дебютом для молодого режисера. Як зазначив сам фільммейкер, сюжет цієї стрічки заснований на реальних подіях.

«Це історія про мого друга, який отримав замовлення записати звуки тварин української фауни. Він взяв свою маму і вони разом поїхали по Закарпаттю, щоби знайти цих тварин. Звичайно, фільм не про тварин, а саме про відносини між мамою і сином, між батьками і дітьми», – сказав Антоніо.

Українська прем’єра картини планується на Одеському кінофестивалі, який стартує на цьому тижні. Дата виходу стрічки в українських кінотеатрах не повідомляється.

Нагадаємо, в наступному році відбудеться прем’єра екранізації повісті Кузьми Скрябіна «Я, «Побєда» і Берлін».