У мережі з’явився перший трейлер фінальної частини трилогії «50 відтінків». Ролик опублікувала кіностудія Universal на офіційному каналі фільму у YouTube.

Нова стрічка «50 відтінків свободи» є екранізацією третьої частини еротичного роману Е. Л. Джеймс про ексцентричного мільярдера Крісті ана Грея та студентку Анастейшу Стіл. Режисером останнього фільму серії став Джеймс Фоулі.

Головні ролі традиційно виконують Джеймі Дорнан та Дакота Джонсон. Також у новому фільмі знялись Ерік Джонсон, Рита Ора, Люк Граймс і інші.

Фінальна частина розповідає про події в житті пари Крістіана й Анастейші після того, як вони вирішили одружитись. Молодята відправляються в медовий місяць в райське місце. І здавалося б, ніщо не може зіпсувати їм відпочинок. Проте на молоде подружжя очікує небезпека. Людина з минулого Крістіана загрожує їхньому сімейному щастю та навіть життю. Він прагне помсти та для реалізації своїх планів використовує багату фантазію.

На щастя, на відміну від інших сучасних кіносерій, автори «50 відтінків» вирішили не розділяти останню книгу на два фільми, тому триквел вийде дуже насиченим на події. Цікаво, що друга частина кіносеріі – «На 50 відтінків темніше» – знімалася одночасно із завершальною частиною.

Картина вийде на великі екрани до Дня всіх закоханих – у лютому 2018 року.