Політ золотої мушки: дивитися онлайн

Комедія «Політ золотої мушки» знята за мотивами оповідань Богдана Волошина «Бурачковицькі хроніки». Стрічка складається з трьох новел, що присвячені комічним ситуаціям з життя села Бурачковичі на Західній Україні.

В центрі сюжету фільму знаходиться маленька дівчинка на ім’я Микола. Вона розповідає історію про бика, з яким намагалися впоратися жителі села. Паралельно розгортаються сюжети про галицький футбол («Ґранда»), про весілля («Полонез Швідерського») і про заповіт («Тестамент»). У всіх трьох історіях задіяні одні й ті ж самі герої.

Наприклад, в історії «Ґранда» розказується про те, як жінка народжує дитину під час важливого футбольного матчу. І воротар розривається між матчем і пологовим будинком. В результаті його команда програє і вирішує помститися суперникам в інший спосіб – гонить їх через село і дорогою спалює кілька будівель. Після цього починається міжнародний скандал, що ледь не призводить до Третьої світової війни.

Режисер, продюсер і сценарист: Іван Кравчишин

У ролях: Софія Кравчишин, Сергій Великий, Олег Цьона, Ярослав Федорчук, Володимир Процюк, Тарас Бобеляк, Богдан Юсипчук, Наталя Олексів, Анна Назаревич та інші.

Картина з успіхом пройшла в кінотеатрах, оновивши традицію українського кіно про провінцію.

+