Підглядання «Керол» зібрали в одному відео

У мережі з’явився кліп, який поєднав фрагменти фільму Тодда Хейнса «Керол», у яких за головною героїнею ведеться спостереження здалеку.

«Це фільм про заборонене кохання. Щоб передати її – використали особливий стиль зйомки «Керол». Режисер зняв багато сцен здалеку, коли головна героїня не підозрює, що за нею спостерігають. Таким чином, підкреслюється, як у дівчині Терезі, що підглядає за Керол, борються тривога та бажання. А сам глядач у цих епізодах стає своєрідним вуайєристом – ми підглядаємо за тим, на що не повинні дивитися», – пояснює автор ролика Джейкоб Свінні.

Головні ролі у картині виконали Кейт Бланшетт та Руні Мара, яка удостоїлася за цю стрічку акторської нагороди на кінофестивалі Канна. Також фільм отримав на цьому кінофорумі Квір-Пальмову гілку за висвітлення ЛГБТ-теми у кіно.

Сюжет розгортається у Нью-Йорку 50-х. Стильна зріла жінка Керол знайомиться із сором’язливою та молодою Терез, продавщицею в магазині. Перша нудиться у благополучному та нудному шлюбі. Друга – мріє про те, щоб зайнятися фотографією. Миттєвий проблиск почуттів між ними скоро переростає у всепоглинаючу любов, яка змінює їхнє життя.

«Керол» стала одним із найбільш обговорюваних американських фільмів минулого року.

Раніше ми публікували подібне відеоесе, в якому зібрано кадри з фільмів Терренса Маліка, які показують природу.

+