«Оскар»: Кращі повнометражні анімації зібрали в одному відео

В мережі з’явилось відео, яке демонструє усіх переможців премії «Оскар» в номінації «кращий анімаційний повнометражний фільм». Це одна з наймолодших номінацій кінопремії. Вона почала присуджуватись щорічно лише з 2002 року.

До цього в 1992 році мультфільм «Красуня і Чудовисько» був номінований на «кращий фільм року». А «Білосніжка і сім гномів», «Хто підставив кролика Роджера» і «Історія іграшок» в 1939, 1989 і 1996 роках відповідно були удостоєні спеціальних премій «Оскар».

Першим володарем статуетки став мультфільм «Шрек», випущений студією DreamWorks. У 2002 році «Оскар» дістався японським мультиплікаторам за фільм «Віднесені привидами».

Переможцем в номінації у 2003 році став мультфільм «У пошуках Немо». Так розпочалась дуже хороша традиція нагород анімаційної студії Pixar. Зараз вони є рекордсменами премії, адже з дев’яти номінованих мільтфільмів з 2002 по 2015 рік вісім були визнані кращими: «Суперсімейка», «Рататуй», «ВАЛЛ-І», «Вперед і вгору», «Історія іграшок: Велика втеча», «Хоробре серце», «Головоломка».

Серед переможців також є мультфільми «Воллес і Громіт: Прокляття кролика-перевертня», «Веселі ніжки», «Ранго» та «Зоотрополіс».

Цього року кращим анімаційним повнометражним фільмом названо мультфільм «Коко». Повнометражний комп’ютерний анімаційний музичний фільм створений американською студією Pixar Animation Studios і випущений компанією Walt Disney Pictures. Концепція фільму заснована на мексиканському Дні мертвих.

ЧИТАТИ ЩЕ

YouTube-канал «Однією правою»: цікаві подорожі по Україні та світу

У тревел блозі «Однією правою» харків’янин Влад подорожує по світу та цікаво розповідає про все, що бачить під час своїх пригод. Мандрівник робить акцент на...

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...

Самотні вовки: дивитися чи ні

Однією з найочікуваніших прем'єр цього року є кримінальний бойовик "Самотні вовки". Фільм розповідає про двох професійних чистильників, до завдань яких входить зачистка місць убивств та...

Фільм «Влада»: дивитися чи ні

Історія сходження до влади американського віце-президента Діка Чейні вийде на екрани вже 21 лютого 209 року. Розповідаємо цікаві факти про фільм «Влада». Про що фільм Влада Фільм...