На виставці «Магія кіно» відбудеться костюмований перформанс зі старовинними танцями

У рамках виставки костюмів «Магія кіно», спільного проєкту FILM.UA Group та StarLight Entertainment, на заключних вихідних роботи виставки буде представлено костюмований перформанс зі старовинними танцями від студії La Rêverie. Захід відбудеться у Концерт-Холі ВНДГ (павільйон 9). Початок о 14:00.

Уперше та лише 8 та 9 лютого український глядач зможе не лише оглянути кінообрази та зазирнути за лаштунки індустрії, але й побачити костюми у русі та навіть більше – у справжньому старовинному танці. Саме представники студії La Rêverie, що займається вивченням танців і бальної культури ХІХ ст., брали участь у зйомках масових бальних сцен у серіалі «Кріпосна». Тож у рамках спільного проєкту FILM.UA Group та La Rêverie глядач зможе повністю поринути у магічний світ кіно.

Магія кіно
Магія кіно

«Для студії старовинного танцю La Rêverie співпраця із FILM.UA Group – це дуже цікавий досвід та виклик! Ми не вперше співпрацюємо із кінокомпаніями, та цього разу колаборація особлива. Виставка створена, аби продемонструвати глядачеві тонкощі майстерності створення образів, а ми покажемо, як вправно у цих костюмах можна рухатися та танцювати», – коментує викладачка старовинного танцю, хореограф-постановниця та співорганізаторка студії La Rêverie Тетяна Турчина.

Магія кіно
Магія кіно

Особливістю виставки костюмів «Магія кіно» є презентація 50 унікальних образів, що створювалися спеціально для популярних українських серіалів, фільмів та шоу, таких як «Віддана», «Захар Беркут», «Кріпосна», «Мавка. Лісова пісня», Вистава «Викрадена Принцеса» та «Winterra. Легенда казкового краю». Образи до цих проєктів створювали відомі українські дизайнери і художники з костюмів: Ольга Навроцька, Леся Патока, Антоніна Белінська та інші. Щодня відвідувачі виставки костюмів «Магія кіно» окрім самих образів можуть побачити ескізи, картини, постери, трейлери, ексклюзивні бекстейдж-відео тощо.

Магія кіно
Магія кіно

Колаборацію зі студією старовинного танцю La Rêverie коментує директорка FILM.UA Entertainment Юлія Сабадаш: «Протягом майже 3 тижнів кияни та гості столиці мають унікальну можливість побачити весь процес створення художніх образів героїв найяскравіших українських проєктів та поринути за лаштунки світу кіно. А уже 8 та 9 лютого, разом зі студією La Rêverie, ми додамо у цей світ ще й дивовижну магію танцю. Чекаємо усіх на виставці «Магія Кіно»!»

Магія кіно
Магія кіно

Виставка працює для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні, лише до 13 лютого, за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...