Опубліковано 4 тизери серіалу І будуть люди

Творці 12-серійної сімейної саги за романом Анатолія Дімарова представили відеоролики, що знайомлять з основними сюжетними лініями та героями фільму

На офіційних сторінках серіалу «І будуть люди» (виробництво студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України) та телеканалу СТБ з’явилися чотири тизери проєкту.

Відеоролики привідкривають основні сюжетні повороти, історії головних героїв та їхні конфлікти. Любов, ненависть, зрада, вірність, відданість, взаємодопомога та особистий вибір на тлі епохи великих змін на початку ХХ століття – усе це охоплюють 12 епізодів сімейної саги. «Від ненависті та безнадії врятувати здатна лише любов», – констатують творці проєкту.

Нещодавно розпочався флешмоб #ібудутьлюди, ініційований творчою групою фільму. Він закликає користувачів соцмереж ділитися розповідями про старших родичів та фотографіями, щоби нагадати – історія України починається з сімейних історій кожного з нас. Дописи, що беруть участь у флешмобі, можна знайти за хештегом #ібудутьлюди.

Жанр: сімейна сага, історична драма

Тип: серіал

Виробництво: FILM.UA, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України, телеканалу СТБ

Режисер: Аркадій Непиталюк

Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук

Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко

Виконавчий продюсер: Валерія Ткачук

Оператор: Дмитро Юриков

Автори сценарію: Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова «І будуть люди»

У ролях: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський

+