Студія Warner Bros. Pictures Ukraine на своєму каналі на YouTube опублікувала перший трейлер фільму «Крід 2: Спадщина Роккі Бальбоа», який стане продовженням спін-оффу фільмів про легендарного боксера.

До брати участь Роккі в картині повернувся Сильвестр Сталлоне, а одну з головних ролей в ній виконав Майкл Б. Джордан. До зіркової компанії також приєднався колега Сталлоне по «Роккі IV» – Дольф Лундгрен, який повернеться до ролі Івана Драго.

Адоніс Крід живе спокійним життям і готується до великого бою, який обіцяє стати головним викликом в його житті. Він зустрінеться з противником, з яким пов’язано минуле його сім’ї.

І це серйозно посилює напругу. Адоніса допомагає Роккі Бальбоа, і разом вони будуть захищати спільна спадщина і шукати відповіді на питання, зрозуміють, що немає нічого важливішого за сім’ю.

Сценаристом картини виступив Сільвестр Сталлоне разом з Чео Ходаки Кокером. Режисером призначений Стівен Кейпл-молодший, для якого сиквел «Крида» став першою серйозною роботою. Його дебютний проект «Земля обітована» презентували в 2016 році на кінофестивалі в Санденсі.

А режисер першої частини Райан Куглер на цей раз обмежився посадою продюсера через зайнятість з «Чорної Пантерою».

Світова прем’єра фільму намічена на 21 листопада 2018.