Танцювальні сцени з 300 фільмів зібрали в одному відео

Відеомонтажер Каспер Лангбак створив мегатанцевальне відео, склеєне з фрагментів 300 фільмів і мультфільмів. Міньйон, Лебовські, Ума Турман – простіше перерахувати, хто там не танцює.

Семихвилинне відео було опубліковано на ресурсі Vimeo і за добу зібрало мільйон переглядів. У ролик увійшли фрагменти з таких фільмів, як «Великий Лебовські», «Кримінальне чтиво», «Форрест Гамп», «Малхолланд-драйв», «Громадянин Кейн», «Вестсайдська історія» та інших.

Саундтреками до відео стали чотири пісні: Wake Me Up Before You Go-Go дуету Wham !, Tongues у виконанні Joywave, а також 99 Red Balloons і 99 Luftballons Nena.

Танець, безумовно, є одним з універсальних драматичних прийомів для кінематографа. Їх використовують в кіно режисери всіх країн і епох. Адже існує думка, що танець – прикраса будь-якого фільму. А танець, що запам’ятався – візитна картка фільму.

Кожен з нас пам’ятає культовий фільм «Кримінальне чтиво» і знаменитий танець, який Траволта виконав разом з Умою Турман. Його нехитрі руху можуть повторити, напевно, все. Такою ж класикою став красивий і відвертий танець у виконанні Кім Бейсінгер у фільмі «Дев’ять з половиною тижнів».

Ці легендарні танці з кіно так тісно вплетені в наш культурний бекграунд, що спробуй вирізати – все розсиплеться.

https://vimeo.com/275826346

+